קול קורא לקבלת מלגות אתנה לקורסי הדרכה, אימון ושיפוט. המלגה מיועדת לנערות ונשים בלבד! אנא עזרו להפיץ ולקדם את הנושא על מנת שנגיע לכמה שיותר נערות ונשים באגודות ובמועדונים (היכנסו לפרטים)


להפועל בת ים מהליגה הארצית דרושים שחקנים נא לפנות לחיים 052-4367690


לחוג שחקנים חובבים דרושים שחקנים ברמה טובה להקמת קבוצה מתחדשת, משחקים בתל-אביב בימי שלישי בין השעות 20:30-22:00 באולם ממוזג. לפרטים אלעד- 0528885753


לגימנסיה יצחק נבון בחולון דרוש מאמן/מאמנת כדורעף לקבוצות בנות בכיתות ז-ח-ט. לפרטים, יוסף גלוזברג טלפון: 0547303142.


חובבי וחובבות כדורעף מאזור השרון מוזמנים להצטרף לאימוני קבוצות פעילות בהדרכת מאמן מקצועי (היכנסו לפרטים)


מחפשים שחקנים/יות לקבוצה ברמה חובבים מתאמנים בשביל הכיף והאהבה לכדורעף (היכנסו לפרטים נוספים)


קורס מאמני כדורעף 2014/15 (היכנסו לפרטים)


מכרז פומבי לתפקיד מתאמת פרוייקט "אתנה" לקידום ילדות ונשים בספורט (היכנסו להורדת המכרז)


 
 
 
  ליגות וגביע  
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' הפ' יחס נקודות יחס מערכות נק'
 1   הפועל מטה אשר עכו  9   9   0   538-735   3-27   26 
 2   מכבי הרבלייף תל-אביב  9   7   2   708-806   10-24   21 
 3   מנשה/חדרה/עמק חפר  9   6   3   673-719   13-19   16 
 4   הפועל יואב כפר-סבא  9   4   5   690-743   15-18   14 
 5   מכבי מוסינזון הוד-השרון  9   4   5   671-702   15-16   14 
 6   הפועל ירושלים 1  9   5   4   756-707   19-15   13 
 7   אליצור אלון ה. השרון  9   1   8   733-579   25-6   4 
 8   נבחרת האקדמיה  9   0   9   718-496   27-2   0 
 
 
 מחזור 1 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 21/10/14
ג' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  אליצור אלון ה. השרון 0-3  היכל הספורט נעמן  פירוט משחק
 21/10/14
ג' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  הפועל יואב כפר-סבא 2-3  חוות הנוער הציוני י-ם  פירוט משחק
 21/10/14
ג' 19:00 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  מנשה/חדרה/עמק חפר 1-3  מרכז הרב ספורט ת-א  פירוט משחק
 04/11/14
ג' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  מכבי מוסינזון הוד-השרון 3-0  אולם נתניה וינגייט  פירוט משחק

 מחזור 2 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 28/10/14
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  מנשה/חדרה/עמק חפר 3-2  תיכון מוסינזון הוד השרון  פירוט משחק
 28/10/14
ג' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  מכבי הרבלייף תל-אביב 3-1  אולם בר-לב כפר סבא  פירוט משחק
 28/10/14
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  הפועל ירושלים 1 3-2  אולם מרכז ספורט רבין  פירוט משחק
 28/10/14
ג' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  הפועל מטה אשר עכו 3-0  אולם השגי וינגייט  פירוט משחק

 מחזור 3 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 30/10/14
ה' 19:35 
 הפועל מטה אשר עכו  מכבי מוסינזון הוד-השרון 2-3  היכל הספורט נעמן  פירוט משחק
 01/11/14
ש' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  נבחרת האקדמיה 1-3  חוות הנוער הציוני י-ם  פירוט משחק
 31/10/14
ו' 13:30 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  אליצור אלון ה. השרון 0-3  מרכז הרב ספורט ת-א  פירוט משחק
 31/10/14
ו' 13:30 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  הפועל יואב כפר-סבא 3-0  הבנים עין שמר  פירוט משחק

 מחזור 4 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 15/11/14
ש' 18:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  הפועל יואב כפר-סבא 3-0  תיכון מוסינזון הוד השרון  פירוט משחק
 14/11/14
ו' 13:30 
 אליצור אלון ה. השרון  מנשה/חדרה/עמק חפר 3-0  אולם מרכז ספורט רבין  פירוט משחק
 15/11/14
ש' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  מכבי הרבלייף תל-אביב 3-0  אולם נתניה וינגייט  פירוט משחק
 13/11/14
ה' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  הפועל ירושלים 1 0-3  היכל הספורט נעמן  פירוט משחק

 מחזור 5 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 22/11/14
ש' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  מכבי מוסינזון הוד-השרון 3-0  חוות הנוער הציוני י-ם  פירוט משחק
 21/11/14
ו' 15:00 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  הפועל מטה אשר עכו 3-1  מרכז הרב ספורט ת-א  פירוט משחק
 21/11/14
ו' 13:30 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  נבחרת האקדמיה 0-3  אולם ע"ש וואקי חדרה  פירוט משחק
 22/11/14
ש' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  אליצור אלון ה. השרון 0-3  אולם בר-לב כפר סבא  פירוט משחק

 מחזור 6 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 25/11/14
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  אליצור אלון ה. השרון 0-3  תיכון מוסינזון הוד השרון  פירוט משחק
 25/11/14
ג' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  הפועל יואב כפר-סבא 3-0  אולם נתניה וינגייט  פירוט משחק
 25/11/14
ג' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  מנשה/חדרה/עמק חפר 0-3  היכל הספורט נעמן  פירוט משחק
 25/11/14
ג' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  מכבי הרבלייף תל-אביב 3-0  חוות הנוער הציוני י-ם  פירוט משחק

 מחזור 7 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 02/12/14
ג' 19:00 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  מכבי מוסינזון הוד-השרון 0-3  מרכז הרב ספורט ת-א  פירוט משחק
 02/12/14
ג' 19:00 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  הפועל ירושלים 1 0-3  הבנים עין שמר  פירוט משחק
 03/12/14
ד' 19:40 
 הפועל יואב כפר-סבא  הפועל מטה אשר עכו 3-0  אולם בר-לב כפר סבא  פירוט משחק
 06/12/14
ש' 20:00 
 נבחרת האקדמיה  אליצור אלון ה. השרון 3-1  אולם נתניה וינגייט  פירוט משחק

 מחזור 8 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 09/12/14
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  נבחרת האקדמיה 0-3  תיכון מוסינזון הוד השרון  פירוט משחק
 09/12/14
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  הפועל מטה אשר עכו 3-0  אולם מרכז ספורט רבין  פירוט משחק
 09/12/14
ג' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  הפועל ירושלים 1 3-1  אולם בר-לב כפר סבא  פירוט משחק
 09/12/14
ג' 19:00 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  מכבי הרבלייף תל-אביב 2-3  הבנים עין שמר  פירוט משחק

 מחזור 9 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 16/12/14
ג' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  נבחרת האקדמיה 0-3  היכל הספורט נעמן  פירוט משחק
 16/12/14
ג' 20:00 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  מכבי מוסינזון הוד-השרון 0-3  הבנים עין שמר  פירוט משחק
 12/12/14
ו' 13:30 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  הפועל יואב כפר-סבא 2-3  מרכז הרב ספורט ת-א  פירוט משחק
 16/12/14
ג' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  אליצור אלון ה. השרון 1-3  חוות הנוער הציוני י-ם  פירוט משחק

 מחזור 10 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 23/12/14
ג' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  מנשה/חדרה/עמק חפר -  אולם בר-לב כפר סבא   
 23/12/14
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  הפועל מטה אשר עכו -  תיכון מוסינזון הוד השרון   
 23/12/14
ג' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  הפועל ירושלים 1 -  אולם נתניה וינגייט   
 23/12/14
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  מכבי הרבלייף תל-אביב -  אולם מרכז ספורט רבין   

 מחזור 11 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 08/01/15
ה' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  הפועל מטה אשר עכו -  חוות הנוער הציוני י-ם   
 10/01/15
ש' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  מכבי מוסינזון הוד-השרון -  אולם בר-לב כפר סבא   
 09/01/15
ו' 13:30 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  אליצור אלון ה. השרון -  הבנים עין שמר   
 09/01/15
ו' 13:30 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  נבחרת האקדמיה -  מרכז הרב ספורט ת-א   

 מחזור 12 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 13/01/15
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  הפועל יואב כפר-סבא -  אולם מרכז ספורט רבין   
 13/01/15
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  הפועל ירושלים 1 -  תיכון מוסינזון הוד השרון   
 13/01/15
ג' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  מכבי הרבלייף תל-אביב -  היכל הספורט נעמן   
 13/01/15
ג' 19:00 
 נבחרת האקדמיה  מנשה/חדרה/עמק חפר -  אולם נתניה וינגייט   

 מחזור 13 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 20/01/15
ג' 19:00 
 מכבי הרבלייף תל-אביב  הפועל ירושלים 1 -  מרכז הרב ספורט ת-א   
 20/01/15
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  מכבי מוסינזון הוד-השרון -  אולם מרכז ספורט רבין   
 20/01/15
ג' 19:00 
 הפועל יואב כפר-סבא  נבחרת האקדמיה -  אולם בר-לב כפר סבא   
 20/01/15
ג' 19:00 
 מנשה/חדרה/עמק חפר  הפועל מטה אשר עכו -  הבנים עין שמר   

 מחזור 14 
תאריך  מארחת  אורחת תוצאה אולם פירוט
 27/01/15
ג' 20:30 
 אליצור אלון ה. השרון  נבחרת האקדמיה -  אולם מרכז ספורט רבין   
 27/01/15
ג' 19:00 
 מכבי מוסינזון הוד-השרון  מכבי הרבלייף תל-אביב -  תיכון מוסינזון הוד השרון   
 27/01/15
ג' 20:00 
 הפועל ירושלים 1  מנשה/חדרה/עמק חפר -  חוות הנוער הציוני י-ם   
 27/01/15
ג' 19:00 
 הפועל מטה אשר עכו  הפועל יואב כפר-סבא -  היכל הספורט נעמן   

 
 
 
   Powered By Art-Up      ראשי   |   ארכיון וידאו   |   גלריית תמונות   |   רשימת תפוצה   |   צור קשר   |   הוסף למועדפים   |   הפוך לדף הבית