איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פאולו מוריירה המנהל המקצועי בכדורעף חופים

פאולו מוריירה המנהל המקצועי בכדורעף חופים

הנהלת איגוד הכדורעף אישרה אמש (שני) את מינויו של המאמן ושחקן העבר הברזילאי לתפקיד המנהל המקצועי באיגוד הכדורעף. ראש מנהל כדורעף חופים: "רגע היסטורי". בנוסף, ישמש מאמנם של אריאל הילמן ושון פייגה במטרה להובילם למשחקים בטוקיו.

תאריך: 08/11/2016  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הנהלת איגוד הכדורעף אישרה אמש (שני) את מינויו של פאולו מוריירה הברזילאי לתפקיד המנהל המקצועי של כדורעף החופים בישראל ולמאמנם של הזוגות האולימפיים. בנוסף לאלה, יתמוך מוריירה בזוגות הנשים ובאקדמיה למצויינות במכון ווינגייט. הברזילאי צפוי להגיע לישראל בסוף השבוע הקרוב ולהציג את תכנית העבודה של הענף.
 
פאולאו, 47, בעל 27 שנות ניסיון וכשחקן, הספיק לשחק בסבב העולמי בין השנים 1990-2003 ואף לזכות במדליית ארד באליפות העולם ב-1997. מנובמבר 2011 הוא משמש כמנהל המקצועי של תחום כדורעף החופים באילטיה ואף הוביל את האיטלקים לזכייה במדליית כסף במשחקים האולימפיים בריו בקיץ האחרון וזאת לאחר שסיימו במקום ה-5 במשחקים בלונדון ב 2012. תחת שרביטו זכו הזוגות האיטלקיים ב-9 תארים במהלך התקופה וסיימו 24 פעמים על הפודיום.
 
מוריירה מסר הערב את תגובתו למינוי לאתר איגוד הכדורעף: " אני שמח להגיע לארץ ולהביא איתי הרבה שנים של ניסיון. ממה שראיתי יש חומר נהדר בישראל ואני מאמין שנוכל להתקדם לרמות הגבוהות".
 
ראש מנהלת כדורעף חופים באיגוד הכדורעף אשר אלקובי: "מנהלת כדורעף חופים מברכת על ההחלטה למנות את פאולו מוריירה לתפקיד המנהל המקצועי באיגוד. מדובר באיש מקצוע מוערך שהוביל ב-8 השנים האחרונות את נבחרת איטליה להישגים משמעותיים באליפויות עולם ובמשחקים האולימפיים. מדובר במהלך היסטורי אשר להערכת כולם יקדם את הענף, יכשיר מאמנים ושחקנים ובתקווה, יוביל את הנבחרת האולימפית להשתתפות במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. תודות לתומכים ולהנהלת האיגוד".
תגובות