איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > דיווח מאורלנדו: הגברים בכדורעף חופים

דיווח מאורלנדו: הגברים בכדורעף חופים

אריאל הילמן ושון פייגה וגם נתי אוחנה שהחל לשתף פעולה עם אמיר וינרסקי שוהים בארה"ב שם הם מקיימים מחנה אימונים לקראת פתיחת העונה הבינלאומית תחת המנהל המקצועי החדש פאולו מוריירה הברזילאי.

תאריך: 22/01/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעףא  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת הגברים של ישראל בכדורעף חופים פתחה את שבוע האימונים השני שלה במחנה האימונים באורלנדו, ארה"ב. מזג האוויר בחוף המזרחי חם ושני הזוגות, שון פייגה ואריאל הילמן ונתי אוחנה ואמיר וינרסקי, מתאמנים בין פעמיים לשלוש ביום. לצוות האימון הישראלי הכולל את המנהל המקצועי הברזילאי פאולו ואת עוזר המאמן אוהד רדקו, הצטרף אגדת כדורעף החופים, מדליסט הזהב האולימפי מאתונה, ריקרדו סאנטוס (41).שגרת האימונים כוללת אימוני כושר על החול ובחדר הכושר וזאת במתחם האימונים באורלנדו ובנוסף, אימונים טכניים על החול במטרה לעבוד על מהלכים שונים לקראת הטורניר הראשון של הצמד הבכיר פייגה והילמן, שייערך בתחילת פברואר – טורניר פורט לודרדייל בארה"ב. אוחנה ו-וינרסקי העושים את צעדיהם הראשונים כצמד יחזרו ארצה בתחילת החודש הבא וימשיכו בהכנות שלהם לטורנירי הסבב האירופאי שיחלו באפריל.
  
ריקרדו הוא זה שקיבל את הכרטיס החופשי (וויילד קארד) לטורניר פורט לודרדייל, שם הוא ישתף פעולה עם אגדה מעוטרת נוספת, הברזילאי הארלי מרקז סילבה, בן ה-42, מדליסט הכסף מאליפות העולם 2009.פאולו, המנהל המקצועי בכדורעף חופים באיגוד: "אחרי יומיים של התאקלמות לאזור הזמן בארה"ב התחלנו לעבוד. אנחנו מתמקדים באגרסיביות של מכת הפתיחה שתייצר משחק יותר התקפי. בנוסף, ממשיכים לעבוד על פיתוח כושר גופני מותאם-משחק עליו אנו עובדים מאז הגעתי לישראל".

עוזר המאמן אוהד רדקו: "האווירה במחנה טובה מאד, היום לא מסתיים רק על המגרש. בערב יושבים יחד, מנתחים וידיאו ודנים בסוגיות שונות שעולות במהלך היום. לאט לאט הדרישות של פאולו מהשחקנים עולות ונראה שהם מקבלים את זה בצורה טובה".

שון פייגה: "אנחנו מרוצים מאד. בונים את מערכת היחסים שלנו עם המאמן. כרגע אני מרגיש שאנחנו עובדים טוב ונכון. אני מאמין שנפתח את העונה חזק וברגל ימין". המצטרף החדש לצמד העתודה אמיר וינרסקי: "אנחנו עובדים קשה יום יום. ברמה האישית אני מרגיש שאני מתקדם כל יום קצת". 

תגובות