איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > על נשים: הפלייאוף נפתח ברביעי

על נשים: הפלייאוף נפתח ברביעי

הפועל כ"ס תוכל להבטיח כבר מחר (רביעי) את מקומה בחצי גמר הפלייאוף כשעירוני קרית אתא תנסה להפתיע בחיפה. בבית התחתון, רעננה ונס ציונה במאבק ראש בראש על מקום ברבע גמר הפלייאוף.

תאריך: 14/02/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מחר (רביעי) יפתחו משחקי הפלייאוף העליון והתחתון בליגת העל לנשים וזאת בשיטת ליגה בת שני סיבובים כשהנקודות מהעונה הסדירה נגררות. הקבוצות שיסיימו במקומות הראשון והשני בבית העליון יעלו ישירות לסדרת חצי גמר הפלייאוף. הקבוצות שיסיימו במקומות השלישי והרביעי בבית העליון ישחקו ברבע גמר הפלייאוף מול הקבוצות שיסיימו את הבית התחתון במקומות החמישי והשישי. סדרות רבע גמר הפלייאוף ישוחקו הטוב משלושה משחקים, יתרון הביתיות לקבוצות מבית העליון.
 
רבע גמר מס' 1 - מקום שלישי – מקום שישי.
רבע גמר מס' 2 - מקום רביעי – מקום חמישי.


המנצחות יעלו לסדרות חצי הגמר שישוחקו הטוב משלושה משחקים. מנצחת רבע גמר 1 תפגוש את הקבוצה שתסיים את הפלייאוף העליון במקום השני ואילו המנצחת בסדרה מס' 2 תפגוש את הקבוצה שתסיים את הפלייאוף העליון במקום הראשון.
 
הקבוצה שתסיים את הפלייאוף התחתון במקום האחרון (8) תרד אל הליגה הלאומית.
 
סדרות הגמר בשתי הליגות ישוחקו בשיטת הטוב מחמישה משחקים והמנצחת בה תוכתר לאלופת המדינה בכדורעף.
 
פלייאוף עליון
 
הפועל כפר סבא (0-14) – מנשה/חדרה/עמק חפר (5-99-3) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 1
 
שופטים: איריס סטויצ'יץ', דן כץ.
 
בר לב, רביעי, 19:00
 
הכפר סבאיות סיימו את העונה הסדירה כשהן מושלמות וללא הפסד ליגה כשהן שומטות שלוש מערכות במהלך העונה הסדירה, ומנצחות את היריבות מחר בשלוש מערכות בשני המפגשים. להפועל כפר סבא יתרון 6 נק' מהמקום השני והיא רחוקה 16 נקודות מהמקום השלישי וניצחון מחר בשלוש או ארבע מערכות, עם ניצחון של מכבי חיפה במשחק הנוסף בבית העליון, יבטיח את מקומה של כ"ס בחצי גמר הפלייאוף כבר מחר. מנשה/חדרה/עמק חפר סיימה את העונה הסדירה במקום הרביעי אחרי עירוני קרית אתא.
 
מכבי XT חיפה (2-12) – עירוני קרית אתא (5-9) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 1
 
שופטים: מאלכ בוטו, רביד פאר.
 
רמת אלון, רביעי, 19:30
 
קרית אתא שכנעה בחצי גמר הגביע כי מדובר בקבוצה לוחמת שתנסה לעשות צרות בפלייאוף העליון וכבר מחר תקבל הזדמנות להפתיע את מכבי חיפה שאיבדה נקודות העונה רק מול הפועל כ"ס. אם לא תהיינה הפתעות עד לסיום הפלייאוף שתי הקבוצות צפויות להיפגש בחצי גמר הפלייאוף. מורן צור שלובשת אדום מאז המעבר מאבן יהודה לקריה, תפגוש את המועדון בו החלה את הקריירה. כך גם ג'יזלה רודריגז ששימשה קפטנית של מכבי חיפה עד לפתיחת העונה שעברה.
 
פלייאוף תחתון
 
ק.ק. תל אביב (8-6) – מכבי אבן יהודה (14-0) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 1
 
שופטים: גל סדבון, שלומי מוכתרי.
 
תיכון חדש, רביעי, 20:15
 
ק.ק. הוכיחה כי היא הקבוצה הטובה ביותר בפלייאוף התחתון והיא צפויה לשמור על הנקודות במשחק בו תארח את האחרונה שמחפשת ניצחון בכורה.
 
מכבי רעננה (11-3) – מ.כ. נס ציונה (11-3) ליגת העל פלליאוף עליון מחזור
 
שופטים: יעל דותן, כפיר שריקי.
 
פעמונים, רביעי, 19:30
 
את עונת הבכורה בליגת העל נס ציונה פתחה בניצחון באולם פעמונים בארבע מערכות אך בסיבוב השני רעננה ניצחה בנס ציונה בשלוש מערכות. שתי הקבוצות תאבקנה על השישי שיוביל אל רבע גמר הפלייאוף בתום משחקי הבית התחתון וכבר מחר, המנצחת תהנה מיתרון משמעותי בדרך לשם.
תגובות