איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סופ"ש של קלאסיקו בכדורעף נשים

סופ"ש של קלאסיקו בכדורעף נשים

בשבת יערך המפגש הראשון בפלייאוף העליון בין הפועל כ"ס לדאבליסטית מכבי חיפה כשעוד מחכה להן מפגש בגמר גביע המדינה. בשישי משחקי הפלייאוף התחתון ובראשון, יושלם הפלייאוף העליון בעין החורש.

תאריך: 16/02/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פלייאוף עליון
 
הפועל כפר סבא (0-15) – מכבי XT חיפה (2-13) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 2
 
בר לב, שבת, 19:00
 
ב-8 במארס תפגשנה שתי הקבוצות בגמר הגביע 2017 וזאת לאחר שהכפר סבאיות ניצחו את שני המשחקים הקודמים בעונה הסדירה – 1:3 בבית במחזור 7 ובהמשך ניצחון חוץ באותה תוצאה ברמת אלון במחזור הסיום של העונה הסדירה. ניצחון של הכפר סבאיות יבטיח ככל הניראה את המקום הראשון ואת הביתיות בסדרות ההצלבה. אמנם ברביעי הקבוצה של חן הימלפרב שמטה מערכה מול הרביעית, מנשה/חדרה/עמק חפר, אבל עדיין נהנית ממשחק יציב יותר מזה של הדאבליסטית שהייתה קרובה להפסד ביתי לקרית אתא, אך נחלצה בתום חמש מערכות, מה שאפשר לכפר סבא להגדיל את הפער מהמקום השני ל-7 נקודות.
 
מנשה/חדרה/עמק חפר (6-9) – עירוני קרית אתא (6-9) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור 2
 
עין החורש, ראשון, 19:45
 
קרית אתא הרשימה בחיפה ביום רביעי והייתה קרובה לניצחון לאחר הפסד במערכה הראשונה וכולם עוד זוכרים את התצוגה ההירואית בחצי גמר גביע המדינה. גם במנשה/חדרה/עמק חפר עוברים תקופה טובה והקבוצה מחוברת ונראית מוכנה למאני טיים. בכל מקרה, ניצחון חוץ שני העונה של קרית אתא בעין החורש עשוי להבטיח לה את המקום השלישי. בסיבוב הראשון ניצחה מנשה ושות' בחוץ 0:3.
 
פלייאוף תחתון
 
ק.ק. תל אביב (8-7) – מכבי רעננה (11-4) ליגת העל פלייאוף תחתון מחזור 2
 
תיכון חדש, שישי, 13:30
 
המארחות מגיעות לאחר ניצחון קליל ביום רקביעי על האחרונה בטבלה ורעננה גברה על נס ציונה. ניצחון של רעננה יבטיח כמעט סופית את מקומן ברבע גמר הפלייאוף, עם זאת, התל אביביות לקחו העונה 6 נק' משני מפגשי העונה הסדירה בין הקבוצות.
 
מ.כ. נס ציונה (12-3) – מכבי אבן יהודה (15-0) ליגת העל פלייאוף עליון מחזור
 
שדות, שישי, 14:00
 
ניצחון של נס ציונה, שלישי העונה על האחרונה בטבלה, והפסד של רעננה בתל אביב יפתח את ההתמודדות על המקום השני בפלייאוף התחתון שיוביל לרבע גמר פלייאוף 2017.
תגובות