איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > 29 שופטים צעירים הוכשרו השבוע

29 שופטים צעירים הוכשרו השבוע

קורס שופטים צעירים להתאחדות הספורט בבתי הספר הושלם השבוע, השופטים הצעירים יהוו את עתודת השופטים באיגוד הכדורעף.

תאריך: 23/02/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ביום שלישי נערך טקס סיום קורס שופטים צעירים דרג א' בקריית חינוך תל מונד, בסיום הקרוס הוכשרו 29 שופטים צעירים שישפטו במשחקי התאחדות הספורט לבתי הספר, ובעתיד, ישמשו כעתודת שיפוט לאיגוד השופטים באיגוד הכדורעף.
 
בטקס השתתפו מנהל מתנ"ס תל מונד אבי אליהו, גלית ששון צרפתי - מנהלת מחלקת הספורט בתל מונד, יו"ר ועדת השיפוט באיגוד הכדורעף מאיר ברנשטיין ומנכ"ל איגוד הכדורעף יניב נוימן.
 
את הקורס ניהלו שופט בכדורעף גל סדבון והמאמן יניב כהן שסיכם: "ברצוני להודות לכל האנשים שאפשרו את הקורס המוצלח שהיה. תודה למתנ"ס תל מונד ובית חינוך "רבין" שאירחו את הקורס ונידבו את מתקן האימונים וכיתת הלימוד וכל הנלווה אליה. תודה מיוחדת למנחה הקורס גל סדבון ולעמיתו המקסים מר רדו רוזנטל שהגיע במיוחד לעזור לחנוך את הדור הצעיר ולתת מניסיונו הרב. ותודה אחרונה לאלו שאחראים על התזמורת הזאת שבלעדיהם כל זה לא היה מתקיים, מנכ"ל איגוד הכדורעף יניב נוימן ויו"ר וועדת השיפוט מאיר ברנשטיין. כבוד גדול היה לארח את כולכם אצלנו בתל מונד ומקווה שנארח בעתיד עוד קורסים ומיזמים של איגוד הכדורעף והשופטים".
 
שופט העבר הבינלאומי רדו רוזנטל שתרם את חלקו בהכשרת השופטים אמר בסיום הקורס: "היה לי הכבוד והעונג לעזור לגל סדבון ולהכיר מקרוב את יניב כהן ולהשתתף בשמחה בהדרכה של 29 בני נוער נהדרים בקורס להכשרת שופטים צעירים. הארגון, ההדרכה מקצועית, המשמעת, האווירה, ההקשבה, השיפור התמידי, משיעור לשיעור, החזירו אותי לשנים היפות והמוצלחות של בניה והכשרת שופטים עתידים, שיצרו שופטים בוגרים שהפכו לחוד החנית של הכדורעף הישראלי".
תגובות