איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > דרכון ישראל לנביאדומסקי, זמין לנבחרת

דרכון ישראל לנביאדומסקי, זמין לנבחרת

שחקנה העולה החדש של הפועל מטה אשר/עכו (שני משמאל בתמונה) יוכל לשחק מעתה בנבחרת ישראל. "יש לאפשר לשחקנים לשחק כמתאזרחים אם באפשרותם וברצונם לתרום לנבחרת" אומר מאמן הקבוצה נעם כץ.

תאריך: 28/02/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
סטס נביאדומסקי שהצטרף מוקדם יותר העונה להפועל מילועוף מטה אשר/עכו קיבל דרכון ישראל ויוכל ללבוש את מדי נבחרת ישראל מאחר ולא שיחק בעבר בנבחרות אוקראינה, המדינה בה גדל. נביאדומסקי (22, 2.00) משחק בעמדת הקבלן וגדל במועדון הפאר האוקראיני לוקומוטיב חראקוב והספיק לשחק גם בליגה בפינלנד.אגב, סבו מצד אימו יהודי בן למשפחת בומשטיין.
 
"במסגרת החיפושים המתמשכים שלי למציאת שחקני כדורעף יהודים ברחבי העולם הגעתי לסטס וישר ניתן היה להתרשם מהכישרון שלו אבל גם מכך שעוד לא התפתח לשחקן ועוד לא מילא אפילו מחצית מהפוטנציאל שלו" מספר מאמן האלופה נעם כץ. "לאחר תחקיר מעמיק הבנו שיש אפשרות להביאו כשחקן ישראלי וההנהלה שלנו בראשות עמיר בן צבי עמלו קשה כדי לעזור לו להשיג את המסמכים הדרושים. חשוב לציין שאחד התנאים שהצבנו בפני השחקן הוא שעליו לשחק בנבחרת ישראל וזאת אחרי שבדקנו שלא שיחק בנבחרות צעירות באוקראינה כך שרשאי לשחק. לדעתי יש לאפשר לשחקנים לשחק כמתאזרחים רק אם יש באפשרותם וברצונם לתרום לנבחרת ולכל הכדורעף בישראל ולא רק לקבוצת האם. מקצועית, סטס הוא שחקן מוכשר שיכול לשחק הן כקבלן והן כמצליב. יש לו פוטנציאל גבוה ועוד דרך ארוכה לעבור אבל אנחנו מתחילים ליהנות כעת מהפירות ואני מרוצה מההשתלבות שלו בקבוצה".

תגובות