איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כדורעף חופים במכביה: סיכום יום הגמרים

כדורעף חופים במכביה: סיכום יום הגמרים

בחוף לאונרדו בחיפה הסתיימו אתמול (חמישי) ארבעה ימים של כדורעף חופים עם משחקי הגמר. תם טורניר כדורעף החופים במכביה ה-20.

תאריך: 14/07/2017  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת קנדה זכתה אתמול במדליית הזהב בכדורעף חופים לגברים לאחר שהצמד הישראלי אריק הילמן ואמיר וינרסקי לא הופיע לגמר בעקבות פציעה של האחרון. מוקדם יותר אתמול ניצחו הילמן ו-וינרסקי את אוקראינה בחצי הגמר בשלוש מערכות ובהמשך התקבלה ההודעה כי וינרסקי נפצע ואינו כשיר. ג'וש בינשטוק וארון נוסבאום הקנדים זכו כאמור בזהב, ישראל בכסף והארד שייך לאוקראינה עם ניצחון של מונסטירסקי ורזניק על המקסיקנים צרפתי/וייסר בשתי מערכות.
 
בנשים זכתה ברזיל בזהב לאחר ניצחון 0:2 של רוברטה גלאט ומלודי בן חמו על מיכל ברניק ואניטה דייב. במדליית הארד זכתה ארה"ב (טנדריך/למון) שניצחה את ישראל 1 (חורין/דסאו) 0:2.
 
בנערות, ישראל 1 עם שחר רוזנר ועלמה צין ניצחו בגמר את ישראל 2 עם נגה מאור וןמאיה בן שלמה בדרך לראש הפודיום. רוזנר וצין השלימו ניצחון בשלוש מערכות 10:21, 21:17, 8:15. מדליית הארד הגיעה לרוסיה (קורנבה/גרוסמן) שניצחה במשחק על המקום השלישי את ארה"ב 1 בשלוש מערכות כולל 12:15 בשלישית.
 
בנערים, ישראל סיימה עם מדליית זהב לאחר 0:2 (17:21, 14:21) שהשלימו מאי גולדשטיין ועפרי מסורי בגמר על הברזילאים השלביצי/אדלר. ארה"ב זכתה בארד עם ניצחון של וולצמן/שפירו על מקסיקו 1 (לניאדו/טיקטין).


תגובות