איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > לכל אגודות הכדורעף: תפרנו לכם חליפות

לכל אגודות הכדורעף: תפרנו לכם חליפות

באיגוד הכדורעף ממשיכים לרתום את קהילת הענף לקידום וטיפוח התשתיות לשנים הבאות ולאחר שפרוייקט ניידת אתנה יצא לדרך, הגיע הזמן לפרוייקט הבא – ח ל י פ ו ת.

תאריך: 24/08/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דן שיראי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
באיגוד הכדורעף ממשיכים לרתום את קהילת הענף לקידום וטיפוח התשתיות לשנים הבאות ולאחר שפרוייקט ניידת אתנה יצא לדרך, הגיע הזמן לפרוייקט הבא – ח ל י פ ו ת.
 
הפרוייקט הוא פרי לשיתוף הפעולה בין איגוד הכדורעף והמרכז האקדמי רופין המאפשר לספורטאי נבחרות ישראל בכדורעף רכישת השכלה גבוהה במגוון תכניות שהמרכז מציע. שחקני הכדורעף שיקחו חלק בפרוייקט יזכו למלגת לימודים בת 5000 ₪ לשנת לימוד כאשר המלגה היא תלת שנתית ותלווה את הספורטאי לאורך כל התואר. מדובר למעשה במימון של 50 אחוזים מעלות התואר. התכנית מתאימה גם לבעלי תואר ראשון הרוצים להמשיך לתואר שני. בתמורה למלגה, השחקנים שישתתפו בפרוייקט מחוייבים לתרום 40 שעות קהילתיות בפרוייקט שאותו הם יובילו בתוך הענף.


 
מהיכן נולד שם הפרוייקט "חליפות"? השם מבוסס על יסודה של התכנית - תפירת חליפה אישית לכל שחקן. בנוסף החליפה מסמלת את התחלת דרכם של הספורטאים בקריירות נוספות בחייהם ובלקיחת אחריות חברתית. לכל שחקן/ית כדורעף נתפרת "חליפה" אישית לתרומתו בענף. החליפה תותאם לרמת המוטיבציה, היכולות והפניות שיש לאותו שחקן/ית על מנת להוביל שינוי בכדורעף הישראלי. הספורטאים אינם פאסיביים בתוך התהליך, הם יזמו, יובילו, ינהיגו, ויפיקו את הפרוייקט אותו הם מעוניינים לבצע. "
 
אומר יוזם הפרוייקט, שחקנה של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל עמרי שוורץ: "השחקנים הם אלה שמביאים את הרעיונות. אנחנו מלווים אותם לאורך הדרך, החל מרמת החלום והויז'ן, דרך העיבוד שלו ועד הפיכתו למציאות קיימת בשטח".
 
אז מי הם השחקנים שיובילו את הפרוייקט? בקרוב כאן באתר איגוד הכדורעף...
תגובות