איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אמריקה: חוסמת אמצע חדשה לרעננה

אמריקה: חוסמת אמצע חדשה לרעננה

מכבי רעננה ממשיכה להתחזק לאחר החתמתה של טיילר ריצר'רדסון שהגיע מהליגה הדנית. "דיברתי עם המאמן ישראל (אשר) בטלפון ומאוד התלהבתי מהתוכנית. הוא נשמע כמי שיש לו תשוקה רבה למשחק" כך אומרת האמריקנית.

תאריך: 28/08/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות אלון חן מכבי רעננה  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי רעננה הודיעה על החתמתה של הזרה השלישית לעונה הקרובה ומדובר בחוסמת האמצע האמריקנית טיילר ריצ'רדסון (24, 1.85) ששיחקה בליגת המכללות ובדנמרק. "הייתי אומרת שיש כמה סיבות שונות למה בחרתי לבוא ולשחק בישראל" אומרת ריצ'רדסון, "דיברתי עם המאמן ישראל (אשר) בטלפון ומאוד התלהבתי מהתוכנית. הוא נשמע כמי שיש לו תשוקה רבה למשחק ולאימון ודיבר הרבה על איך הוא יכול לעזור לי לקחת את המשחק לשלב הבא. אני פשוט סיימתי לשחק בדנמרק וכאשר הגיעה הצעה בשבילי להגיע לשחק במקום חמים כמו בישראל התלהבתי. אני מחפשת לשחק עם קבוצה גדולה של בנות שמוכנות לעבוד קשה כל יום וכולנו להשיג ביחד את אותה המטרה. אני מקווה שבעונה הזאת אני אוכל להתפתח עוד כחוסמת אמצע, הן פיזית והן נפשית וללמוד מחברותי לקבוצה".
 
ההחתמה של האמריקנית מצטרפת להחתמתן של המוסרת הברזילאית ברונה לאמוס והקפטנית איבונה ואליגורה שתמשיך לעונה רביעית, הפעם תחת המאמן ישראל אשר שהגיע מקרית אתא.

תגובות