איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > קרית אתא מאותתת: פחם וזינובר חתמו

קרית אתא מאותתת: פחם וזינובר חתמו

המועדון הצפוני שארון הגביעים שלו כולל 11 צלחות אליפות ועוד 10 גביעים מתחזק לקראת העונה הקרובה. המאמן וובה טודורוב: "חש אחראיות גדולה בתפקידי לממש את צפיות ההנהלה וציפיות הקבוצה להתמודד על שני התארים".

תאריך: 28/08/2017  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
שתיים מהשחקניות הבולטות בליגת העל ובנבחרת ישראל בשנים האחרונות ילבשו בעונה הקרובה את מדיה של עירוני קרית אתא שאותה יוביל המאמן וובה טודורוב. הליברו הוותיקה אדווה זינובר החליטה לחזור הבייתה לאחר שנתיים במכבי חיפה איתה זכתה בדאבל ובגביע המדינה בעונה החולפת. "ההחלטה לא הייתה קלה בכלל, היו לי שנתיים טובות בחיפה, אבך מה שהכריע בסופו של דבר זה הלב, הרגיש לי שזה הזמן לחזור לאתא בה שיחקתי שמונה עונות". ליברו נבחרת ישראל לשעבר זכתה עם הקרייה בחמישה דאבלים וגביע אחד.
 
מי שתעשה גם היא את המעבר מרמת אלון לגן הרצל בעונה הקרובה היא מוסרת נבחרת ישראל שני פחם. "אחרי שלוש שנים טובות הגעתי להסכמות עם מכבי חיפה והחלטתי שהגיע הזמן לעזוב. בחרתי לעבור לקרית אתא כי זאת קבוצה חזקה שהולכת חזק על התארים". למוסרת תצטרף גם דשה פחם שחוזרת לכדורעף לאחר חופשת לידה ותחזק את מרכז הרשת של המאמן טודורוב.


 
"חתמתי לפני חודשיים עם המועדון, ואנחנו עובדים במרץ" אומר לאתר איגוד הכדורעף המאמן שיוביל לראשונה קבוצה בליגת העל כמאמן ראשי. לטודורוב וותק של 15 שנים כמאמן נבחרות צעירות באיגוד הכדורעף ומתוכן חמש שנים באקדמיה למצויינות בווינגייט. בהמשך אימן את קבוצת הגברים של מכבי חיפה ושימש כעוזר מאמן בקבוצת הנשים של המועדון.
 
"התחלתי לעבוד במרץ על הרכב הקבוצה במאמץ להשוות תנאים לקבוצות הבכירות מבחינת סגל הזרות, סגל הישראליות ותנאי האימון. אני חש אחראיות גדולה בתפקידי לממש את צפיות ההנהלה וציפיות הקבוצה להתמודד על שני התארים", מכוון המאמן. מהעונה שעברה ימשיכו בקבוצה נטליה קרוק, נסטיה כגן, עדן סונגו וליאור קרני. יעלי לחוביץ' יוצאת האקדמיה למצויינות בויינגייט תצטרף גם היא. הקבוצה צפוייה להשלים החתמתן של שלוש זרות שתגענה בתחילת ספטמבר מליטא, רוסיה ואוקראינה.
תגובות