איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הוותיקים סיימו במקום ה-3 ביוון

הוותיקים סיימו במקום ה-3 ביוון

באליפות העולם לנבחרות וותיקים סיימה הנבחרת במקום השלישי. רביבי שחר וצחי בן בסט הצטיינו.

תאריך: 29/08/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת הותיקים סיימה את טורניר אליפות העולם בלוטראקי (יוון) במקום השלישי מתוך 10 נבחרות. הנבחרת ששובצה לבית ב' פתחה עם 0:2 (17:25, 17:25) על ברזיל ובמשחק השני התייצבה מול ארה"ב. לאחר פתיחה מוחצת וניצחון 12:25 נפצע שייקה טרייבנד והאמריקאים השוו את המערכות עם 23:25 והשלימו ניצחון דרמטי 19:21 בשלישית והמכרעת.
 
גם ביום השני נערכו שני משחקים. היריבה הראשונה אותה פגשה הנבחרת הייתה נורבגיה שניצחה בשתי מערכות 16:25, 23:25. ניצחון במפגש עם פולין הבטיח את המקום השני בית ועלייה לשלב השני אליו הגיעו שלוש הראשונות מכל בית. הנבחרת גברה על פולין במערכה שלישית ומכרעת 15:17. המקום השני הובטח גם בזכות הפסד של פולין לברזיל וניצחון נורבגי על האמריקנים.
 
המשחק הראשון בשלב ההצלבה סידר מפגש עם קנדה שסיימה שלישית את בית א' והוותיקים ניצחו בקלות 17:25, 12:25. בהמשך ההצלבה הגיעו הפסדים זהים לנורבגיה ואיטליה (2:0). משם עברו הוותיקים לבית המפסידות בו ניצחו את ארה"ב, והפסידו לנורבגיה בשתי מערכות. במפגש האחרון לטורניר, על מדליית הארד מול ארה"ב, חגגו החבר'ה ניצחון 0:2 (19:25, 12:25).
 
לסיכום, שייקה טרייבנד שנפצע כאמור כבר במשחק השני, שיחק מצוין אך רק מאחור. רביב שחר וצחי בן בסט הצטיינו. הנבחרת שיחקה תשעה משחקים וניצחה חמישה מתוכם. 

למשלחת הצטרף השופט הבינלאומי לשעבר גדי איזיקוביץ' ששפט את משחק הגמר לסניורים לגילאי 60+. לגמר הגיעה נבחרת רוסיה שניצחה את גרמניה 0:3. 
 
את הנבחרת מאמן גוסטבו מקסיק והסגל כולל 12 שחקני עבר: אליעזר כגן, דוד בר דוד, רביב שחר, צחי בן בסט, אבישי טרייבנד, דני פרידמן, לואיס גונזלס, גילי רובין, רמי זוארץ, דן אריאל, דוד בארי, חגי הורוביץ, אופיר אלון. עופר ניר (ראש משלחת).


תגובות