איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רחובות על מפת הכדורעף

רחובות על מפת הכדורעף

רחובות היא אחת מ-90 הנקודות בהן משחקים כדורעף וזו סיבה נהדרת לביקור של ניידת הכדורעף של אתנה ואיגוד הכדורעף. 150 ילדים, ילדות ועוד הגיעו ליום של כדורעף.

תאריך: 01/10/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מנחם שפר ודורון הרפז המנהלים את מועדון הכדורעף ברחובות עובדים במרץ לגייס יותר ילדים לתשתיות ולהגדיל את מספר שחקני ושחקניות הכדורעף בעיר. פרמידת הבנים כבר קיימת עם קבוצות פרחי ספורט ביסודי, קבוצת ז', ח', ונערים, נוער ובוגרים בליגה ארצית. השנה, מלבד המטרה להגדיל את התשתיות ירחיבו גם את פעילות קבוצות הבנות.
 
השנה שמו לעצמם, דורון ומנחם, למטרה לחשוף את הכדורעף לכל ילדי העיר, להעלות א מודעות הכדורעף בקרב תושבי העיר וזאת בערכי הספורט הקבוצתי, נטול אלימות, דורש תיאום ותקשורת וכל זאת תחת גולת הכותרת הורים וגיוסם ועוד קהילות למען הכדורעף בעיר.


 
כשניידת הכדורעף הגיעה לעיר לפני החגים כ-150 איש התייצבו לטעום כדורעף ובהם משפחות השחקנים, ילדי היסודי, המאמאנט וכל ילדי המועדון מקטן ועד גדול, נפגשו כולם ביציעים לשיחת פתיחת העונה, פריסת החזון, גיוס הורים למען מטרות שונות כעזר למנחם, ורוברט פרלוב המאמן שהצטרף למועדון וכל זאת על מנת להעצים את תחושת השייכות למועדון כדורעף רחובות.
 
ניידת הכדורעף עם ג'ניפר גוז וקטי וויידנר הגיעה עם ציוד כדורעף, פרסים והפעילה את הילדים ואת משפחותיהם בפעילות תחנות. זה היה ביקור שני של הניידת לאחר שג'ני גוז וטל טייכנר, מפעילות הניידת, היו במקום שבוע קודם לכן ועזרו לגייס בעיקר בנות. האנרגיות על המגרש היו מטורפות עם מוסיקה קצבית שהקפיצה את הילדים וההורים דורון מנחם ורוברט פרלוב שוחחו עם הורים, בנות המאמאנט ועם נציגי איגוד הכדורעף שהגיעו ליהנות מיום של כדורעף.
 
מי שעוד הגיע והוסיף לשחקנים הבוגרים של המועדון הוא שון פייגה, ששוחח עימם, לימד, נתן טיפים ובעיקר העביר שעה של אימון משחק. השחקן טל הרשקו סיכם את האירוע: "מני ודורון, רק רציתי להגיד שהיה אירוע מהרמות הגבוהות. בטוח שעבדתם קשה על כך ומקווה שתהיה תועלת ותוצאות גדולות לאירוע. תודה רבה, אני וחברי לקבוצה נהנינו מאוד ולכל חברי: תהיו רציניים, תשקיעו, תתמידו ותמיד תהיו קשובים לשני האנשים הנהדרים האלה שמוזכרים בתחילת ההודעה. שיהיה בהצלחה".
 
מהרו להזמין את ניידת הכדורעף, התאריכים הולכים ומתמלאים. הזמנת הניידת אינה כרוכה בתשלום והיא שירות שנועד לעזור למועדוני הכדורעף בכל רחבי הארץ.
 
להזמנת הניידת, אנא פנו למתאמת אתנה באיגוד הכדורעף, בוני מנור-גוטפריד 054-5853001

תגובות