איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פרוייקט חליפות: אורן עובדיה הגיעה לעין שמר

פרוייקט חליפות: אורן עובדיה הגיעה לעין שמר

במסגרת פרוייקט חליפות אורן עובדיה תצלם ותעזור במיתוג מועדוני כדורעף. אורן הגיעה ליום אימונים של מחלקת הנוער במנשה/חדרה/עמק חפר ותפסה לא מעט שוטים. היה מויי.

תאריך: 02/10/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פרוייקט חליפות יצא לדרך בשבוע שעבר כשאורן עובדיה, שחקנית מכבי רעננה בעונה הקרובה, הגיעה למשימה הראשונה שלה – יום של צילומים במועדון הכדורעף מנשה/חדרה/עמק חפר. אז מה הקשר בין חוסמת האמצע לצילום? אההה... הסיפור פשוט. אמה של אורן, בת עובדיה, צלמת מקצועית הדביקה את אורן באהבה לצילום. אורן התייצבה באולם בקיבוץ עין שמר ופגשה מועדון כדורעף עם צעירים אנרגטיים, מלאי תשוקה למשחק כשבין צילום לצילום שיחקו הבנים והבנות כאילו נולדו עם כדור ביד.
 
"מאוד נהניתי, השחקנים והשחקניות התרגשו מאוד מהפרוייקט, התעניינו ורצו לדעת מה התוצר הסופי" אמרה אורן לאתר איגוד הכדורעף. אז ככה, לאחר הצילומים אורן תרטש את התמונות והן יופקו לבאנרים שיתלו באולם.
 
מי שהיה שותף פעיל ביום הצילומים הוא המאמן תומר לוינסון (48) שקריירת האימון שלו נמשכת כבר 25 שנים מאז ימי הפועל מטה אשר/עכו, עמק המעיינות וב-12 השנים האחרונות במנשה/חדרה/עמק חפר כשבהלך התקופה הוביל את קבוצות הנוער המקומיות לתארים. "חשוב שהשחקנים יאהבו את המשחק ויפתחו מחויבותם לקבוצה. החזון: כמה שיותר ילדים יאהבו את הענף ומי שמתאים לו יתפתח לרמות גבוהות יותר. לקבל מלגה בארה"ב ולנצל את התחום של הכדורעף באופן אישי" אומר המאמן. השחקנים הצעירים התאמנו עם הרבה אהבה לכדור כשתומר נותן הוראות והשחקנים שומרים על קצב אימון מהיר. כל התמונות שאורן צילמה ישלחו לתומר לשימוש המועדון.
 
תומר גייס את אבנר אביגדור כאיש קשר המגייס הורים למען המועדון והשחקנים והילדים. בסיום האימון הגיעה קבוצת הורים עם כיבוד ושתייה וזו תחילת השת"פ כשהמטרה לחבר את ההורים למועדון. ההנחה היא שההורים הם חלק בלתי נפרד מהמועדון והם הכוח המניע לקדם יחד את המועדון למען השחקנים והשחקניות. ניצן ירמר, סגן מנהל ביה"ס מבואות עירון, בעצמו איש כדורעף לשעבר ואביהם של שחקני כדורעף פעילים, פגש בהורים והסביר את החשיבות של הקשר בין ההורים למועדון והקהל שיגיע למשחקים ולאימונים.
 
העזרה של ההורים והפיכת המועדון לקהילה אחת גדולה הם כוח גדול שמניע קדימה. אז מה אפשר לעשות ואיך אפשר לתרום ולעזור? להביא כיבוד למשחקים, לגייס ספונסרים לחולצות או לכל צורך אחר שעולה במועדון, וגם, הובלת פרוייקטים קהילתיים בשיתוף עם עמותות או מקומות עם צרכים לעזרה.
 
אנחנו מזמינים את ההורים להיות חלק מאיתנו.
תגובות