איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > דיווח ממונסטר: נבחרת נוער בנות

דיווח ממונסטר: נבחרת נוער בנות

נבחרת נוער בנות (עד גיל 19) ערכה את האימון הראשון במונסטר - גרמניה, ביום רביעי בבוקר ובשעות אחר הצהריים התקיים המשחק הרשמי הראשון בין הנבחרת הישראלית לנבחרת האקדמיה המקומית שסיפקה עד היום מספר מכובד של שחקניות לנבחרות הייצוגיות הרשמיות של גרמניה.

תאריך: 11/11/2017  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
שחקניות הנבחרת, בהדרכתו של המאמן גיא שמאי, פתחו את המשחק בהססנות ובהתרגשות והמערכה הראשונה הסתיימה בתוצאה של 9:25 למקומיות. השינוי הורגש במערכה השנייה והמשחק הפך למאוזן יותר כשהמערכה הסתיימה בתוצאה 17:25 למארחות. הכחולות לבנות הצעירות פתחו את המערכה השלישית בנחישות והובילו בשלבים הראשונים, אך הגרמניות התעשתו ולקחו את ההובלה עד לניצחון 16:25. המערכה הרביעית הייתה המרתקת מכולן. הנבחרת הובילה לכל אורכה, אך דווקא בשלבי ההכרעה שמטה את היתרון. מכאן התנהל משחק צמוד כשהיתרון עובר מצד אל צד ולבסוף 254:27 לנבחרת שסיימה את החמישית בניצחון 11:15.
 
הנבחרת יצאה למחנה האימונים כחלק מההכנה לקראת מוקדמות אליפות אירופה שייערכו בינואר הקרוב במונטנגרו. הנבחרת (עד גיל 19) המיועדת לשנתונים 2000/01 הוגרלה למוקדמות עם נבחרות בלארוס ומונטגרו שתארח את הבית בימים 11-14 בינואר. הנבחרת הראשונה מהבית תעלה לאליפות.
 
סגל הנבחרת: אורן אבוטבול, מאיה דודצקין, דנה כהן, רוסלנה מטביינקו, טלי האקס, ליאן שוורץ, מורן חונדיאשווילי, מיקה רום, ורניקה ליפשין, שיראל ג'נח, אביטל שמיאלוב, ניצן איינס, עמית קימל.
 
מאמן את הנבחרת גיא שמאי עם העוזרת אנה גרמן. את הנבחרת מלווה המאמן הראשי של תכנית 2024 והמאמן הלאומי ג'זופה קוקריני. מאמן כושר: לוקה רוסיני. מנהל: שוקי פרנקל. 

תגובות