איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רביעי אירופי: הפועל כ"ס מארחת את דודינגן

רביעי אירופי: הפועל כ"ס מארחת את דודינגן

האלופה תארח ברביעי (19:00, איינשטיין) את קבוצת הצמרת מהליגה השוויצרית ותחפש מהפך לאחר שנכנעה בארע מערכות במשחק הראשון. חן הימלפרב: "מחכה לנו אתגר גדול מול יריבה חזקה".

תאריך: 09/01/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל כפר סבא - דודינגן (שווייץ)  גביע ההתאחדות האירופית 32 האחרונות, גומלין
 
אולם איינשטיין, 19:00
 
האלופה תארח ברביעי את דודינגן השוויצרית שניצחה במשחק הראשון 1:3 (21:25, 9:25, 25:20, 11:25) והמטרה, להשלים ניצחון בשלוש או ארבע מערכות ולהעביר את ההכרעה למערכת זהב. הפסד בכל תוצאה וגם ניצחון בחמש מערכות לא יספיק לכפר סבאיות כדי לעלות לשמינית הגמר.
 
"מחכה לנו אתגר גדול מול יריבה חזקה, מאורגנת ואתלטית, אומר לאתר איגוד הכדורעף המאמן חן הימלפרב. "הכח של דודינגן הוא בעיקר שחקניות האמצע והאופסטרית. ולכן, מכת הפתיחה שלנו חייבת להיות איכותית מאוד. מצד שני, נצטרך לשחק עם קבלה יציבה ומשחק התקפה יעיל. אני מאמין שאפשר לעשות את זה ונצטרך להיות יציבים לאורך כל המשחק". הנציגה הישראלית סיימה את המשחק הראשון עם 32 אחוזי התקפה בלבד ונכנעה מעל לרשת ל-17 קיל בלוק של השוויצריות מהן 6 של ליאנה בקר ועוד 5 של סאבל מופט. גם משחק הקבלה לא היה בשיאו לעומת זאת, 7 אייסים לעומת 6 טעויות במכות פתיחה הוא נתון מעודד לקראת מחר.
 
דודינגן מדורגת שלשית בליגה המקומית ומעליה המוליכה וולרו ציריך ופפינגן. לדודינגן מאזן 3-14 והיא מגיעה לישראל אחרי ניצחון חלק על גאלינה שבמקום התשיעי והלפני אחרון בטבלה. הכפר סבאיות מושלמות בליגת העל עם מאזן 0-10 והן מקדימות את מכבי חיפה בארבע נקודות. ביום שישי ניצחה הקבוצה של חן הימלפרב את עירוני קרית אתא 0:3. 
 
למנצחת בהתמודדות כולה תחכה בשמינית הגמר ככל הניראה דרזדנר הגרמנית שניצחה במשחק הראשון בבית את ונלה הצרפתית 0:3. מי ששפטה במשחק היא הבינלאומית יעל דותן. הגומלין יערך הערב (שלישי) בצרפת.
תגובות