איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בחמישי: מכבי חיפה תחפש מהפך בהונגריה

בחמישי: מכבי חיפה תחפש מהפך בהונגריה

מחזיקת הגביע תנסה להפתיע ולהוביל את אלופת הונגריה למערכת זהב. "ראינו שהפועל מטה אשר/עכו הצליחו לעשות מהפך ולעבור במשחק חוץ לאחר הפסד ביתי ואנו שואבים מכך עידוד" אומרת המאמנת קטיה פודולינסקי.

תאריך: 10/01/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בקשצ'אבה (הונגריה) – מכבי XT חיפה  גביע ההתאחדות האירופית 32 האחרונות משחק גומלין
 
היכל הספורט בקשצ'אבה, חמישי, 19:00
  
לאחר ההפסד הביתי במשחק הראשון מבין שניים במפעל השני בחשיבותו ביבשת, מחזיקת הגביע תעלה למחר לגומלין כשהסיכויים להפתיע אינם גבוהים. החיפאיות נכנעו 3:1 במשחק הראשון בהיכל רוממה, לאחר שהפסידו בראשונה 25:22 ודאגו להשוות עם 25:27 במערכה השנייה, ושם הכל נעצר. האלופה ההונגרית דרסה בשלישית 9:25 ושייטה עם 21:25 במערכה הנועלת. הקבוצה של קטיה פודולינסקי זקוקה לניצחון בשלוש או ארבע מערכות כדי לכפות מערכת זהב. כל תוצאה אחרת תשלח את המארחות לשמינית הגמר שם תחכה ככל הנראה הענקית האיטלקית קאזאלמג'ורה שניצחה במשחק הראשון בחוץ את סניק ההולנדית 0:3.
 
"אנחנו יוצאים להונגריה לאחר שצפינו וניתחנו מספר פעמים את הוידיאו מהמשחק הראשון וננסה לתקן ולשפר, אומרת המאמת פודולינסקי שתחסר את נטליה נזרובה הפצועה. "ברור שהתוצאה מהמשחק הראשון מקשה מאוד, אבל ננסה להיכנס טוב ומהר למשחק ולהיות קרובים כל הזמן ואולי לייצר לחץ על הקבוצה הביתית. ראינו שהפועל מטה אשר/עכו הצליחו לעשות מהפך ולעבור במשחק חוץ לאחר הפסד ביתי ואנו שואבים מכך עידוד. בכל מקרה וללא קשר לתוצאה, כל משחק במסגרת אירופית הוא חוייה מעצימה למועדון ולשחקניות".
תגובות