איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מריחות פלייאוף באוויר וסוגרות עונה

מריחות פלייאוף באוויר וסוגרות עונה

העונה הסדירה בליגת העל לנשים תסתיים רשמית ביום רביעי עם שלושה משחקים בבית העליון. כמעט, אבל כמעט הכל מוכן לסדרות רבע גמר הפלייאוף. אתר איגוד הכדורעף מתכונן.

תאריך: 13/03/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ליגת על נשים מחזור 10 בית עליון - רביעי
 
ליגת העל לנשים תתייצב ביום רביעי על קו הגמר של העונה הסדירה והסדר בבית העליון פחות או יותר נקבע. מכבי חיפה שזכתה לפני שבוע בגביע המדינה די בטוחה במקום הראשון, ובכדי לאבד אותו, צריך להתחבר תסריט מתח דימיוני. החיפאיות חייבות להפסיד אצל ק.ק. תל אביב מבלי לקחת נקודות ואז, הפועל כ"ס זקוקה לניצחון ביתי חלק על מכבי רעננה. החלק השני של התסריט רחוק מלהיות דימיוני. מי שתנסה לשמור על המקום הרביעי שיבטיח ביתיות ברבע גמר הפליאוף היא מנשה/חדרה/עמק חפר שתשחק בקרית אתא ותבנה על הפסד של מכבי רעננה באולם בר לב.
 
הפועל כפר סבא – מכבי רעננה (בר לב, 19:00) שלומי מוכתרי, רועי גורן
 
המארחות התאוששו מההפסד בגמר גביע המדינה עם ניצחון חוץ בעין החורש בשלוש מערכות. לכפר סבאיות 41 נק' (3-14) וניצחון שלישי העונה בשלוש נקודות על מכבי רעננה (10-7, 22 נק') ישאיר את האורחות במקום החמישי בטבלה.
 
עירוני קרית אתא - מנשה/חדרה/עמק חפר (גן הרצל, 19:00) סוהיל זריק, מיכל רוזנבלום
 
קרית אתא עוד נתנה פייט ביום שישי האחרון למכבי חיפה במערכה הראשונה (25:23) אבל בהמשך לא הצליחה לחצות את גבול 20 הנק'. המארחות (4-13, 37 נק') יסיימו את העונה בכל מקרה במקום השלישי אבל ינסו לעשות זאת עם ניצחון שלישי העונה על הרביעית בטבלה (9-8, 25 נק') שלא הצליחה להתעלות בשני משחקי הליגה הקדומים.
 
ק.ק. תל אביב – מכבי XT חיפה (תיכון חדש, 20:00)  איתי שיקמן, איריס סטויצ'יץ'
 
מי שתסיים את העונה במקום האחרון בבית העליון (13-4, 11 נק') כבר נערכת לסדרת רבע גמר הפלייאוף עם עירוני קרית אתא והאמת, שאין הכנה טובה יותר מאשר מחזיקת הגביע ומוליכת הטבלה שתגיע במטרה לא לשמוט מערכות. לחיפה 44 נק' והיא רחוקה כאמור 3 נק' מהמקום השני עם מאזן 3-14. ק.ק. לא ניצחה מערכה העונה מול היריבה.
 
סדרות רבע גמר הפלייאוף הצפויות: מכבי חיפה – בנות נצרת; הפועל כ"ס – א.ס.א בן גוריון ב"ש; עירוני קרית אתא – ק.ק. תל אביב; מנשה/חדרה/עמק חפר – מכבי רעננה.
 
רבע גמר הפלייאוף יפתח ביום שישי הקרוב במשחק הצפוי בין הפועל כ"ס לא.ס.א. שאר המשחקים יתקיימו ביום ראשון.
תגובות