איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בשני: חצאי גמר גביע האיגוד

בשני: חצאי גמר גביע האיגוד

שני המשחקים בגביע האיגוד 2018 לגברים ישוחקו ביום שני באולם בר לב בכפר סבא. מה בתפריט? מחזיקת הגביע המכהנת, שתי מחזיקות לשעבר וקבוצת פאר שרוצה לקטוף את התואר כשהיא בדרך חזרה אל ליגת העל.

תאריך: 15/04/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
חצי גמר גביע האיגוד 2018 - גברים
 
מכבי יוסי רון הוד השרון - אליצור נתן אשקלון (שני, 18:30, בר לב כפר סבא)
 
אליצור אשקלון, מחזיקת גביע האיגוד לשנת 2017, חוזרת למעמד חצי הגמר בו ניצחה בשנה שעברה את הפועל המעפיל (פינאליסטית 2015). בגמר העונה שעברה ניצחה החבורה מאשקלון את מ.ס. עילבון שהספיקה מאז לעלות אל ליגת העל. יריבתה מחר תהיה מחזיקת הגביע לשנת 2015, שניצחה באותו גמר את המעפיל.
 
שתי הקבוצות רחוקות שלוש נקודות ביניהן בבית העליון בלאומית. אליצור אשקלון שנייה עם 14 נקודות והוד השרון שלישית עם 11. במפגש הראשון ביניהן העונה במחוז דרום ניצחה אשקלון בבית 0:3 והשלימה ניצחון חוץ 1:3 בסיבוב השני. במפגש האחרון בבית העליון לפני פחות מחודש, הספיקה הוד השרון להוביל בחוץ 1:2 במערכות לפני שנכנעה בחמישית 15:10.
 
עירוני קרית אתא – אליצורכפר סבא (שני, 20:30, בר לב כפר סבא)
 
עירוני קרית אתא מובילה את הבית העליון בלאומית עם מאזן מושלם 0-6 ויש לה טווח ביטחון של 4 נק' מאליצור נתן אשקלון השנייה בטבלה, והיא הבטיחה את מקומה בליגת העל בעונה הבאה כאלופת הלאומית. קרית אתא ניצחה ברבע הגמר את פינאלסטית 2015 הפועל המעפיל ואת יריבתה בחצי הגמר, ניצחה פעמיים בעונה הסדירה בלאומית במחוז צפון – 1:3 ביתי במחזור השביעי ובסיבוב השני בשלוש מערכות בחוץ. בבית העליון ניצחו הקרייתים בשרון 1:3.
 
אליצור כפר סבא הניפה את גביע האיגוד לפני שנתיים כשניצחה בגמר את א.ס.א בן גוריון ב"ש בחמש מערכות. כשנותר משחק אחד לסיום העונה, הקבוצה במקום במקום השישי עם מאזן 5-1 בבית התחתון. הדרך לגמר גביע האיגוד עברה בניצחונות על אליצור כוכב יאיר מליגה ארצית, על הפועל כ"ס מהלאומית בדרבי וברבע הגמר ניצחה את הפועל גנצ' ורבורג מהבית התחתון בלאומית.
תגובות