איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גמרעף נשים: מכבי חיפה פתחה בניצחון

גמרעף נשים: מכבי חיפה פתחה בניצחון

הירוקות שמסמנות דאבל שני בהיסטוריה ואליפות שנייה ניצחו הערב (ראשון) את עירוני קרית אתא ועלתה ליתרון 0-1 בסדרה של הטוב מחמישה משחקים. "נביא מלחמה במשחק הבא" הצהיר מאמן אתא וובה טודורוב. תאריך המשחק השני בסדרה יקבע בהתאם לתוצאת המשחק הרביעי בסדרת חצי הגמר בגברים כשמכבי תל אביב תארח מחר (שני) את הפועל כ"ס.

תאריך: 15/04/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי XT חיפה – עירוני קרית אתא 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 19:25) מאג'ד אבו שקרה, טיראן שהינו. קוונים: סופי נאג'ים, איזאבל נאג'ים, יואל צור, באסל נסאר.
 
מכבי חיפה מובילה 0-1 בסדרת הגמר (הטוב מחמישה)
 
מחזיקת הגביע עמדה במשימה ושמרה על הביתיות בסדרת הגמר לאחר שיצאה מפתציחה לא טובה במערכה הראשונה אבל ניצלה היטב את חסרונה של חוסמת האמצע הפצועה דשה פחם בכדי לספק 34 נקודות דרך שחקניות האמצע עם יתרון 6-12 בקיל בלוק. נסטיה קוגן הייתה המפתח לניצחון במערכה הראשונה של האורחות מקרית אתא, אבל במערכה השנייה נטליה נזרובה חסמה ליתרון שש וטלי מרמן הובילה ליתרון שיא של שבע נקודות בהמשך. ההמשך היה בשליטה חיפאית כשבמערכה השלישית נשלף אדום לספסל קרית אתא ומנגד, טלי מרמן הפציצה במכות פתיחה מדוייקת והייתה זו שקבעה ניצחון עם נקודה ישירה ממכת פתיחה.
 
"היינו חלודים בתחילת המשחק כי לא שיחקנו 12 יום ואתא נכנסה טוב יותר למשחק" אמר עוזר המאמן תומר תירוש. "ביצענו התאמות וזה הסתדר לנו למרות שהשחקניות המובילות שלנו לא היו בשיאן". אירינה קלימנובה חוסמת האמצע הובילה את חיפה עם 19 נק'ף נסטיה ברבנשיקובה 15, לוגאן טום ונטליה נזרובה 13 כ"א, טלי מרמן 9 (5 אייסים), תמר שטין 7. ליברו: קתרינה זילברמן.
 
מאמן קרית אתא וובה טודורוב: "נראינו עייפים היום אבל נבוא מאוששים למשחק הבא ומאורגנים יותר טקטית מול חיפה. אנחנו משחקים ללא אמצע ונדאג להביא מלחמה בחזרה". נסטיה קוגן ואולגה שוקיילו סיימו עם 14 כ"א, טאיסה 13, לידיה לוצ'קו 12, שני פחם 7, נטשה קרוק 4. ליברו: אדווה זינובר.
 
המשחק השני בסדרה יערך ביום שישי וישודר בערוץ הספורט במידה וסדרת חצי הגמר בגברים תסתיים מחר (שני) כשמכבי תל אביב תארח את הפועל כ"ס לאחר ששלושת המשחקים הראשונים בסדרה הסתיימו בחמש מערכות ונכון לעכשיו, מכבי תל אביב מובילה 1-2. ניצחון כפר סבאי יעביר את ההכרעה למשחק חמישי ומכריע ביום שישי הקרוב באולם בר לב.
תגובות