איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > קרוב לפודיום: סטריקוב וחורין במקום הרביעי בויאטנם

קרוב לפודיום: סטריקוב וחורין במקום הרביעי בויאטנם

צמד הנשים נוצח בחצי הגמר ולאחר מכן גם במשחק על המקום השלישי, אבל הוסיפו עוד 140 נקודות דירוג למאזנן בסבב העולמי. השתיים סיכמו את הטורניר המוצלח ביותר עד היום לצמד ישראל בסבב העולמי של הFIVB.

תאריך: 12/05/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר FIVB  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
סופי סטריקוב ונוי חורין סיימו היום (שבת) במקום הרביעי את טורניר הסבב העולמי בטואן צ'או האלונג (ויאטנם) המדורג כוכב 1. השתיים שקבעו הישג היסטורי עם הופעה ראשונה בחצי הגמר, נוצחו בארבע האחרונות בידי הצמד היפני נאגאטה/קומאדה 2:0 (21:15, 21:13) ומשם עברו להתמודד על המקום השלישי מול היפניות סוזוקי/סקגוצ'י מולן התמודדו ביום הראשון. בשלב הבתים היפניות ניצחו בשלוש מערכות תוך 50 דקות דרמטיות וכך היה גם הפעם. סטריקוב וחורין הפסידו במערכה הראשונה 21:18, הגיבו עם ניצחון 17:21 בשנייה אבל נכנעו בשלישית 15:13, שוב, תוך לא פחות מ-50 דקות. בגמר הטורניר נערך דרבי יפני בו ניצחו מיזואה/האשימוטו את נגאטה/קומאדה בשלוש מערכות.


 
ההופעה בטורניר זיכתה את סופי ונוי בעוד 140 נק' דירוג והן משלימות 380 נקודות תוך שבוע לאחר שהעפילו לרבע הגמר בקמבודיה בסופ"ש. בנוסף ל-1000 הדולרים בהם זכו בקמבודיה הוסיפו השתיים עוד 800 דולרים בויאטנם.
 
מיכל ברניק ואניטה דייב העפילו בטורניר עד לפלייאוף רבע הגמר לאחר שסיימו את שלב הבתים במקום השלישי, מקום אחד מתחת לסטריקוב וחורין. השתיים ציינו הופעה ראשונה בהגרלה הראשית בסבב העולמי, סיימו במקום התשיעי עם 100 נק' ועוד 400 דולרים פרס אישי.
 
הזוגות ישובו להמשך אימונים בישראל יחד עם המאמנת והמנהלת המקצועית לתחום כדורעף החופים באיגוד קלאודיה לאסיגה. בסוף החודש יצאו כל ארבעת הזוגות, נשים וגברים, לטורניר הסבב העולמי בסין (ז'ינז'אנג) המדורג 2 כוכבים. הנשים ימשיכו משם לטורניר נאנטונג בסין המדורג גם הוא 2 כוכבים.

תגובות