איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > פרויקט חליפות 2.0: המלגה של איגוד הכדורעף

פרויקט חליפות 2.0: המלגה של איגוד הכדורעף

היוזמה שמוביל הליברו של הפועל המעפיל/חדרה/עמק חפר ממשיכה לעונה שנייה: שחקנים פעילים מקדמים פעילות לטובת הענף תמורת מלגת לימודים

תאריך: 13/10/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ
פרוייקט חליפות 2 יוצא לדרך: שחקני כדורעף פעילים מקדמים יוזמות למען הענף, תמורת מלגת לימודים בסך 5,000 ש"ח. את הפרויקט עצמו יזם עומרי שוורץ, הליברו של הפועל המעפיל/עמק חפר/חדרה. הרציונל שעומד מאחורי בחירת השם הוא שהשחקנים עצמם תופרים לעצמם "חליפה": בוחרים פרוייקט שמתאים להם, ממנפים אותו בשיתוף פעולה עם איגוד הכדורעף, ומוציאים אותו לפועל בהיקף של 40 שעות שנתיות בתמורה למלגת לימודים.

בשנה שעברה לקחו חלק בפרויקט חמישה שחקנים, מתוך מחשבה לסלול דרך משותפת לשינוי חיובי בכדורעף: אורן עובדיה מיתגה שלושה מועדונים, שון קסל הפיק סרטנים של חמישה שחקנים, אריק הילמן ובקי קפלוביץ' יזמו טקסים רשמיים של שחקן המשחק, ואמיר דהן החל בפרוייקט ברשתות החברתיות.

"הפרויקט הוקם בראש ובראשונה מתוך אמונה ששחקן הוא קודם כל בן אדם, ויש לתת לו את הכלים לצמיחה אישית והתפתחות", מספר שוורץ. "ומה יותר טוב בשביל להגשים את שני אלה אם לא לשלב בחיינו לימודים, עשייה, לקיחת אחריות ויוזמה?".איגוד הכדורעף מזמין אתכם, שחקנים שעתידים ללמוד בשנה הבאה, לתפור לעצמכם חליפה משלכם, ולהצטרף להעצמה ולמינוף הכדורעף מנקודת המבט שלכם. מעוניינים להשתתף? לחצו כאן.
תגובות