איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > ניידת הכדורעף: והפעם בהוד השרון ותל מונד

ניידת הכדורעף: והפעם בהוד השרון ותל מונד

הזרים של הקבוצה, ברנו מרקז, דניאל ונגס ומתיאוס קוסטה, הפתיעו בפעילות ניידת הכדורעף בשיתוף אתנה. גם מאמן מוסינזון עדי גורן הגיע: "שמח שיכולנו לתרום למאמץ"

תאריך: 18/10/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ
ביום שלישי הגיעה ניידת הכדורעף של אתנה להוד השרון, ונעזרה בשירותיו של יובל כהנא, שמשחק במכבי הוד השרון. אליו הצטרפו חן שמוחה וניר שטילרמן, והשלישה הפעילה יחד את שכבות ה'-ו' בבית הספר המגן בעיר. באמצע הפעילות הגיחו גם הזרים של הקבוצה, ברנו מרקז, דניאל ונגס ומתיאוס קוסטה, יחד עם מאמן קבוצת הבוגרים עדי גורן. 


עדי גורן עם השחקנים הבוגרים והמפעילים. עוד יום מוצלח של פעילות

גורן אמר לאתר האיגוד: "אני שמח מאוד שיכולנו לתרום למאמץ המבורך להגדיל את החשיפה של המשחק ברחבי הארץ. הילדים והשחקנים נהנו מאוד מהפעילות, ואנחנו מקווים שכמה שיותר מהם ימשיכו לחוגי הכדורעף העירוניים, ומצפים לראותם במשחקי הבית הבאים שלנו".

יומיים לאחר מכן, ביום חמישי, הגיעה הפעילות לתל מונד. גיא בן גל, שגדל במועדון, שמח לחזור ולעזור בגיוס הדור החדש. הוא הגיע יחד עם עמרי שוורץ מהפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר. "לפני כמה שנים הגעתי לתל מונד להעביר פעילות דומה", סיפר שוורץ. "היה כיף לחזור לאותו מקום ולראות את ההתפחות שהמועדון עשה. הכי בלט לנו שיניב כהן מחזיק לידו צוות מקצועי ואיכותי ביותר. כשדיברנו בינינו אמרנו שזאת השקעה שבטוח תשתלם להם לאורך זמן, הן בכמות והן באיכות המקצועית של השחקנים. לנו נשאר לאחל בהצלחה, ולסמן ביומן עוד יום כזה למפגש הבא".

תגובות