איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > ניידת הכדורעף עשתה השבוע קילומטראז' רציני

ניידת הכדורעף עשתה השבוע קילומטראז' רציני

ברחובות, חדרה ואשדוד: שחקני ומאמני ליגת העל לא נחו, וחשפו את ילדי ישראל לענף. גם אתם יכולים

תאריך: 27/10/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ
ניידת הכדורעף של אתנה ואיגוד הכדורעף לא חסכה השבוע בדלק, וביקרה ברחובות, חדרה ואשדוד. בחדרה, מנשה ועמק חפר החליטו שהגיע זמנם של השחקנים בליגת העל לקחו את המושכות לידיים, והפעילו את הדור הצעיר בפעילות כדורעף חוויתית. הרעיון שמאחורי הפרויקט הוא לחבר בין שחקנים בוגרים ומאמנים צעירים לקהילה, להגביר את תחושת השייכות של אנשי המקום למועדון, ולגרום לילדים ולילדות לגלות עניין בכדורעף.

זו השנה השנייה שבה פועלת ניידת הכדורעף בכל הארץ, ובזכות עבודה קשה של מועדונים במישור המקומי, חל גידול של 20% בשחקנים צעירים שרשומים באיגוד.

השבוע הפעילו חן שמוחה, ליאור לוק, נתי אוחנה, אלכסנדרה שפושניקוב, עדי אופוצנסקי, יאל בנימין וגיל פרידמן את הילדים בשלושה מקומות בארץ - חדרה, רחובות ואשדוד. בפעילויות נחשפו הילדים לכדורעף: השחקנים והמאמנים שיחקו, הדגימו, שוחחו עם הילדים, ואיתרו שחקנים עם פוטנציאל כדי שימשיכו לשחק במועדונים המקומיים. הילדים נהנו מפעילות חוויתית, נחשפו לשחקנים מהענף ששימשו כמודל לחיקוי, ורבים מהם ממתינים לאימון הבא.

"פעילויות מסוג זה מבחינתי הן כמו חמצן לענף שלנו", מספר ליאור לוק. "חשוב מאוד שנשאף להגדיל את כמות הצעירים והצעירות על מנת להבטיח את עתיד הענף. באופן אישי אני שמח על הזכות לחשוף ולהביא לתודעה את הענף שלנו. אני מרגיש שאני נותן משהו בחזרה לאחר הרבה שנים שקיבלתי המון. אני מקווה שעוד שחקנים יבינו את המשמעות של פעילות מסוג זה ויירתמו למאמץ להצמיח את הענף שלנו".
הניידת בפעולה. שבוע עמוס בחשיפה לכדורעף
תגובות