איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הוד השרון מארחת את מכבי ת"א למשחק חשוב

הוד השרון מארחת את מכבי ת"א למשחק חשוב

הקבוצה של עדי גורן משוועת לנקודות במוסינזון (הערב, 19:00) כדי לשמור על סיכוי לפלייאוף העליון. הצהובים שחררו את אוסמאני אוריארטה

תאריך: 04/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי מוסינזון הוד השרון תארח הערב (שני, 19:00) את מכבי תל אביב במסגרת המחזור ה-13 בליגת העל. עבור הוד השרון מדובר במשחק בעל השפעה על סיכוייה לתפוס מקום בפלייאוף העליון. הקבוצה של עדי גורן נמצאת במקום החמישי, מרחק של 8 נקודות מהמעפיל/מנשה/עמק חפר שבמקום שמבטיח העפלה לפלייאוף.

לפני המשחק הודיעה מכבי תל אביב על שחרורו של אוסמאני אוריארטה, השחקן הקובני שהגיע למועדון בחודש שעבר. אוריארטה בן ה-23 הורשע בספטמבר 2016 יחד עם ארבעה מחבריו לנבחרת קובה באונס קבוצתי במלון בפינלד. נגזרו עליו חמש שנות מאסר, מתוכן ריצה כשנתיים לפני ששוחרר. 

יו"ר אגודת מכבי ת"א דורון שיטרוק התייחס רשמית לשחרורו של השחקן: "במהלך הימים האחרונים בחנו בהנהלת האגודה את העובדות באשר לאוסמאני אוריארטה סנטיאגו, שחקן הכדורעף מקובה אשר הצטרף למועדון בתקופה האחרונה. לאור חומרת כתב האישום שבגינו הורשע, נסיבות המקרה ועובדות שלא הובאו לידיעתנו בעת החתמתו, החלטנו להפסיק את פעילותו במועדון מכבי תל אביב. המועדון יבצע ריענון של נהלי הבקרה וקבלת ההחלטות באשר להעסקת שחקנים זרים, ובהתאם לכך יפעל בעתיד".


טמיר הרשקו. חוזר להוביל את הצהובים

הוד השרון הפסידה השבוע להפועל מטה אשר עכו. הקבוצה החתימה לאחרונה את לאונרדו דוס סנטוס בן ה-40, ששיחק בעבר במטה אשר עכו כמו גם במכבי תל אביב, אך הדבר לא סייע לה להשיג ולו מערכה בודדת מול האדומים והם נכנעו 3:0. לאחר המשחק הדגיש המאמן עדי גורן את חשיבות שני המשחקים הקרובים של הקבוצה - מול מכבי ת"א ומול המעפיל/מנשה/עמק חפר, לסיכויי העפלת הקבוצה לפלייאוף העליון.
 
תגובות