איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הוד השרון מתעוררת: ניצחה 1:3 את מכבי ת"א

הוד השרון מתעוררת: ניצחה 1:3 את מכבי ת"א

הקבוצה של עדי גורן נכנסת לכושר לקראת היישורת האחרונה בליגה, והשיגה ניצחון חשוב למאבקים על הכניסה לפלייאוף העליון. זלינגר: "הם שיחקו באגרסיביות מדהימה"

תאריך: 04/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הוד השרון השיג הערב (שני) ניצחון חשוב, שיכול לתת לה דחיפה לקראת היישורת האחרונה בליגה, בה תצטרך לעלות הילוך כדי לתפוס מקום בפלייאוף העליון. הקבוצה של עדי גורן ניצחה 1:3 (26:28, 26:24, 23:25, 21:25) בתיכון מוסינזון את זו של אריה זלינגר, והשיגה שלוש נקודות להן שיוועה.

הייתה זו הפעם הראשונה העונה בה ניצחה הוד השרון את אחת מארבע הקבוצות שנמצאות כרגע בחלק העליון של הטבלה. בעזרת הניצחון התקרבה הוד השרון למרחק של 5 נקודות מהפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר שבמקום הרביעי. מכבי ת"א נשארה במקום השלישי, כשהיא מקדימה את המעפיל/מנשה/עמק חפר בשתי נקודות.

הטריו הברזילאי של הוד השרון סיפק יחדיו 45 נקודות שסחפו את הקבוצה לניצחון: קוסטה מתיאוס סיים עם 17 נקודות (4 אייסים), ברנו מרקז הוסיף 16 ולאונרדו דוס סנטוס 12. יוחאי דדון תרם 9 נקודות (5 קיל בלוקס). את מכבי הוביל דימה זמליאנוכין עם 20, סטס ליאשצ'נסקאס הוסיף 13. לסטטיסטיקה


הרשקו וליאשצ'נסקאס. הפסד מפתיע לצהובים

"אני חושב ששיחקנו יחסית ביחד, בטח שביחס למה שהיה לפני המשחק", אמר בסיום עדי גורן המנצח, שהסביר את הסיבות לתוצאה המפתיעה. "הצלחנו להישאר יחד גם ברגעים שלא הלך, והדברים חרקו מקצועית. זה היה ההבדל - היה לנו אורך רוח וסבלנות לחכות לרגע שלנו". המאמן סיפר גם שהוא רואה בלאונרדו דוס סנטוס, הברזילאי בן ה-40 שהגיע לקבוצה בפגרה, מפתח חשוב להמשך העונה. "מהרגע שלאו הצטרף אלינו אני רואה שינוי מגמה חיובי. דמות כזו בקבוצה זה מוסיף לנו המון, גם בפן המנהיגותי. סוף סוף יש דמות שקשובים לה, נרתמים אליה והולכים אחריה. ולמרות שמול מטה אשר עכו בגביע לא כל כך הלך, גם שם ראיתי הרבה מהאופי הזה. היום זה גם הביא לנו דיבידנד".

"הכל לא עבד היום", אמר מאמן מכבי ת"א אריה זלינגר לאחר המשחק. "הם היו יותר טובים, שיחקו באגרסיביות מדהימה, והמשחק שלנו היה מבויש, לא כמו שצריך לשחק משחק כזה. סנטוס מוביל אותם שם, הוא מאוד פיזי, ואנחנו לא עמדנו בזה. מה שמטה אשר עכו עשו להם, אנחנו לא הצלחנו לעשות"
תגובות