איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בסוף השבוע: המחזור האחרון בליגה הסדירה

בסוף השבוע: המחזור האחרון בליגה הסדירה

ליגת העל לגברים: רגע לפני חצי גמר הפלייאוף, ניסוי כלים אחרון לקבוצות שבמעלה הטבלה, והזדמנות לתזוזה בטבלה עבור אלו שבחלק התחתון. ובליגת העל לנשים: הפועל עירוני קריית אתא תנסה להציל את העונה מול רעננה, חיפה נגד ק.ק ת"א

תאריך: 14/03/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
העונה הסדירה בליגת העל לגברים מגיעה בסוף השבוע לקו הסיום, שהוא גם קו הזינוק של חצאי גמר הפלייאוף, העליון והתחתון. בעוד בחלק התחתון של הטבלה תתאפשרת תנועה וחילופי מקומות לאחר המשחק האחרון שנותר, בחלקה העליון הכל חתום ונעול, והקבוצות כבר עם הראש בשבוע הבא, בו יתחיל המאני טיים.

אליצור נתן אשקלון - הפועל מטה אשר עכו (יום ו', 13:00, אולם אגמים באשקלון)
שופטים: שמשון חי יוסף, איגור מקסימוב

אשקלון בסכנת ירידה למקום האחרון בטבלה, בכפוף לתוצאה שתשיג ק.ק תל אביב בעין שמר. משמעות הדבר יכולה להיות מפגש מול הוד השרון בחצי גמר הפלייאוף התחתון. מול הדאבליסטית, גם אם זו תיתן את הבמה לצעירים, יהיה זה מאתגר בשבילה לצבור נקודות.


נביאדומסקי וקובלצ'וק. יקבלו מנוחה? צילום: דייויד סילברמן

מ.ס עיילבון - הפועל יואב כפר סבא (יום ש', 20:00 אולם פיס עיילבון)
שופטים: סוהיל זריק, מאלכ בוטו

האולם הביתי בעיילבון והקבוצה המארחת, מספקים הזדמנות מצוינת לשגיא ברעם וחניכיו לשמור על מתח חיובי לפני חצי גמר הפלייאוף. אם עיילבון תדהים ותנצח 0:3 או 1:3, היא תוכל לעלות למקום החמישי בטבלה על חשבונה של הוד השרון, במידה שזו תפסיד בתוצאה דומה למכבי תל אביב.


מיכאל מילשטיין מכפ"ס עולה לחסימה. המקום השני כבר בכיס. צילום: CEV

מכבי מוסינזון הוד השרון - מכבי יעדים תל אביב (יום ש', 19:00, תיכון מוסינזון הוד השרון)
שופטים: רועי גורן, איתי שיקמן

המארחים רוצים לשמור על המקום החמישי, שמשמעותו מפגש עם נועלת הטבלה (תהיה אשר תהיה) בחצי גמר הפלייאוף התחתון. מכבי, שהציגה ביום שלישי משחק טוב מאוד מול המעפיל/מנשה/עמק חפר והבטיחה את המקום השלישי בטבלה, זוכה ליריבה חזקה שתאתגר אותה לפני המשחק בחצי גמר הפלייאוף מול הפועל כפר סבא.


טמיר הרשקו. איזו מכבי נפגוש בפלייאוף? צילום: דייויד סילברמן

הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר - ק.ק תל אביב (יום ש', 19:00, אולם הבנים עין שמר)
שופטים: מאג'ד אבו שקרה, ואיל דיאב

נישאת על גלי ניצחון הליגה הראשון שלה העונה, תנסה ק.ק לנצל מנוחה אפשרית של השחקנים הבכירים בשורות המארחת, ולהימלט מהמקום האחרון בטבלה. המעפיל/מנשה/עמק חפר, שמשחקת מול מטה אשר עכו בחצי גמר הפלייאוף, לא תרצה לסיים את העונה עם פחות משלוש נקודות, בוודאי שלא מול הקהל הביתי בעין שמר.

נשים: הזדמנות אחרונה לקריית אתא

ק.ק תל אביב - מכבי חיפה (יום ו', 15.3, 13:30, מ.ס עירוני חדש, ת"א)
שופטים: שלומי מוכתרי ואיתי שיקמן

חיפה הפסידה העונה ארבע מערכות על המגרש בתל אביב, יותר מאשר בכל מקום אחר. האם הכחולות יצליחו לקחת את ההפתעה צעד אחד קדימה, ולהנחיל לאלופה הפסד ליגה ראשון העונה?


מרסלה קוראה מחפשת את גלית דבש. צילום: דייויד סילברמן

מ.כ מכבי רעננה - הפועל עירוני קריית אתא (יום ו', 15.3, 13:30, אולם פעמונים)
שופטים: מיכל רוזנבלום (שופטת ראשית), טיראן שהינו (עוזר), ליאור טלמור ושגיא ששון (קווים)

קריית אתא מעלה הילוך במשחקים מול רעננה העונה (2 ניצחונות בשלושה משחקים), ובמשחק שחשיבותו עשויה להיות רבה, היא תצטרך לשמור על המגמה הזו ולהשיג את הנקודות מול הקהל ברעננה.

הפועל כפר סבא - מכבי חדרה (יום ו', 15.3, 14:00, אולם בר לב כפ"ס)
שופטים: יעל דותן ורועי בנסימון

בכל ארבעת המפגשים בין הקבוצות העונה לא הצליחה חדרה לנצח במערכה מול כפר סבא (שבאופן כללי ממעטת להפסיד מערכות העונה). בפעם האחרונה שבה ישחקו הקבוצות ביניהן העונה, יקוו החניכות של עדי תדמור להדהים בבר לב.
תגובות