איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > טורניר פורים ברעננה: פרויקט חליפות בשטח

טורניר פורים ברעננה: פרויקט חליפות בשטח

יאל בנימין (מכבי רעננה) ואוהד מאגרו (הפועל המעפיל), שלקחו על עצמם לחבר בין המועדונים לקהילה במסגרת פרויקט חליפות, גייסו את כוכבות רעננה מליגת העל וייצרו טורניר באווירה אחרת

תאריך: 24/03/2019  |  כתב: אוהד מאגרו  |  צילום: יאל בנימין ואוהד מאגרו  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ
ביום חמישי האחרון התקיים באולם פעמונים שברעננה טורניר פורים, בו השתתפו כ-70 ילדים לקול עידוד ההורים מהיציע, ותחת עיניהן הגאות של המאמנים סבטה סולים, סבטה סלפקוב, ויקה גונזלס, אנה אוליברה, גרגורי אוליקר וחן שמוחה.

הטורניר התחלק לשניים: בחלקו הראשון שיחקו שחקני ושחקניות כיתות ב'-ו' בטורניר קט-עף מעורב (בנים ובנות יחד), ובחלק השני קיימו כיתות ז'-ח' טורניר כדורעף מעורב על מגרש מלא.


הפעילות באולם פעמונים ברעננה. מחברים בין המועדון לקהילה

בטורניר לגילאי ביה"ס יסודי, שוחקו המשחקים ברביעיות על שתי רשתות. ברשת אחת שיחקו כיתות ב'-ד', ובשנייה כיתות ד'-ו'. שחקני הקבוצות בחרו שמות מיוחדים לקבוצותיהם, כמו מיזונו, ביסלי, הקיפודים, זיו, ברטוב ושקד.

לאורך כל הטורניר ניתן היה לראות את השקעתם הרבה של הילדים והרצון לנצח ולהילחם על כל כדור, אך בסופו של דבר היו אלו קבוצת מיזונו ושקד שסיימו ראשונות.


שחקניות ושחקנים ברעננה. שקד ומיזונו במקומות הראשונים

הטורניר נערך במסגרת פרויקט החליפות של יאל בנימין ואוהד מאגרו, שמטרתו חיזוק הקשר בין שחקניות הבוגרים לקבוצות הצעירות במכבי רעננה ובמכבי חדרה. בסוף הפעילות התכנסו השחקנים והשחקניות למעגלי שיח מגוונים, שכללו שחקניות זרות, שחקניות ישראליות וגם שחקניות נוער שמשחקות בבוגרים. השחקניות שלקחו חלק במעגלי השיח הן איוונה וליגורה, אורן עובדיה, טליטה דו נסימנטו, יאל בנימין, אנה אוליברה, יעל לוטן, שי ברם ואלה טברקו.


אנה כהן, הליברו של רעננה, באחד ממעגלי השיח

במסגרת המעגלים שאלו הילדות והילדים שאלות כגון: "באיזה קשיים נתקלת בקריירה?", "מה את הכי אוהבת בכדורעף?", "מה הכדורעף תרם לך?", וביקשו טיפים שיוכלו לעזור להם בהמשך הקריירה. נוסף על כך, כל שחקנית הציגה את עצמה וסיפרה על דרכה בענף.


הילדים שואלים, איוונה וליגורה עונה, ביום חמישי ברעננה

בסיום הערב וברוח החג, קיבלו כל הילדות והילדים אזני המן מלאות בשוקולד, והוזמנו על ידי שחקניות הקבוצה הבוגרת למשחקי הבית הקרובים. עם כזאת אהבה למשחק, ועם ילדים כאלה, אין ספק שגדל ברעננה דור המשך בעל יסודות מצוינים ועם המון ציפיות להמשך.
תגובות