איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ביתן הוא מבצרן: ק.ק ת"א ורעננה יצליחו להשוות?

ביתן הוא מבצרן: ק.ק ת"א ורעננה יצליחו להשוות?

עם פייט ראוי במשחקי החוץ, האנדרדוגיות של חצאי הגמר נכנעו במפגשים הראשונים בסדרות חצי הגמר. כעת, כשהן מול הקהל הביתי, זו ההזדמנות שלהן להפתיע מול מכבי חיפה והפועל כפר סבא ולהשוות ל-1:1

תאריך: 28/03/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: ראובן כהן, מכבי חיפה כדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אחרי שהציגו משחקי חוץ טובים שלא הספיקו כדי להפתיע, ינסו מחר (שישי) מכבי רעננה וק.ק תל אביב להיעזר בקהל הביתי כדי להשוות את סדרות חצי גמר הפלייאוף. רעננה, שתארח את הפועל כפר סבא, יודעת שמפיגור 2:0 היא תתקשה להיחלץ, ותקווה לגייס את כל מה שיש לה כדי להתגבר לראשונה העונה על מחזיקת הגביע. ק.ק ת"א, שניצחה את חיפה בבית 0:3 לפני שבועיים, תנסה לשחזר את ההישג אחרי ההפסד 3:1 ברמת אלון. 

ק.ק תל אביב (0) -מכבי XT חיפה (1)
- יום שישי, 13:30, אולם מ.ס עירוני חדש ת"א
- שופטים: שלומי מוכתרי (ראשי), גל סדבון (עוזר), רז ספיר וליאור טלמור (קווים)

השחקניות של רן גאון התאמצו במשחק הראשון בסדרה, אבל מול החומה הבצורה שהציגו החוסמות החיפאיות ליד הרשת, ובמיוחד מול יוליה אנדרושקו, שבהתקפה סיימה עם 30 נקודות, לא הצליחו להפתיע בחוץ. כל ביקוריה של חיפה העונה בת"א לא היו קלים, והקבוצה ניצחה פעמיים 2:3 והפסידה פעם אחת 3:0, כך שבהחלט ניתן לומר שמדובר בעקב אכילס של השחקניות של יורי לוקטיב. האם זה יספיק לתל אביביות כדי לעשות 1:1? אנני מולר ואיומי נאקאמורה, יצרניות הנקודות הבולטות של ק.ק, יזדקקו הפעם לעזרה רבה יותר מהרגיל מחברותיהן כדי לנצח.


בקי קופילוביץ וספיר חודורוב. ידהימו שנית את חיפה בתיכון חדש? צילום: אתר איגוד הכדורעף

מ.כ מכבי רעננה (0) - הפועל כפר סבא (1)
- יום שישי, 13:30, אולם פעמונים רעננה
- שופטים: רועי בנסימון (ראשי), כפיר שריקי (עוזר), יובל גרשון כשר ויצחק מריזן (קווים), רדו רוזנטל (מפקח משקיף)

הקבוצה של חן הימלפרב רשמה 0:3 חלק בבר לב, אבל לא בלי קשיים, בדרך לעלות ל-0:1 בסדרה. כעת, מול הקהל הביתי בפעמונים, מדובר בהזדמנות הגדולה של השחקניות של ישראל אשר לערבל את הסדרה, אליה הן הגיעו כאנדרדוגיות מובהקות. כפר סבא ניצחה את רעננה בכל חמשת המשחקים בין השתיים, ארבעה מתוך הניצחונות בתוצאה 0:3. 


שחקניות רעננה חוגגות. מול הקהל הביתי הן מצפות למשהו אחר. צילום: באדיבות מכבי רעננה

הבית התחתון

המשחק האחרון לעונה של אסא בן גוריון באר שבע, שכבר ירדה לליגה הלאומית, יתקיים גם הוא ביום שישי (15:00, אולם סדס יווני קתולי) מול מכבי בנות נצרת, שהבטיחה את הישארותה בליגה לעונה נוספת. במשחק תשפוט מיכל רוזנבלום.
תגובות