איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > האלופות הראשונות בסבב העולמי: רוסיה ואוסטריה

האלופות הראשונות בסבב העולמי: רוסיה ואוסטריה

כדורעף שלג: הטורניר הראשון אי פעם בסבב העולמי נחתם בווגראיין, עם גמר כל-אוסטרי בגברים, שהבטיח אליפות היסטורית למארחים. בנשים, הרוסיות ניצחו את האמריקאיות וזכו בזהב. צפו בשני משחקי הגמר

תאריך: 01/04/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: FIVB  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הטורניר הראשון אי פעם בסבב העולמי בכדורעף שלג הסתיים אתמול בעיירה ווגראיין האוסטרית שבהרי האלפים, עם זכייה של המארחת בגברים, וזכייה של רוסיה בנשים. הקבוצה הזוכה בגברים, שכללה את פלוריאן שנצר, אלכסנדר הובר, מרטין שטרייטפלנר וכריסטוף דרסלר, ניצחה בגמר 0:2 (10:15, 11:15) קבוצה אוסטרית נוספת. נבחרות מחוץ לאירופה הגיעו לתחרות בין השאר מיפן, דרום אפריקה, ארגנטינה וקמרון.

בנשים גברו הרוסיות, אנה רומאשובה, אולגה פילינה, פולינה לפטבה ואולגה מוטריץ', שכבר השתתפו ואף עמדו על הפודיום בסבב האירופי, 0:2 (8:15, 17:19) על הקבוצה האמריקאית, שזכתה במדליית הכסף. הופעת הבכורה של ארגנטינה על השלג הסתיימה עם מדליית הארד.

צפו בשני משחקי הגמר הראשונים בהיסטוריה של הסבב העולמיהטורניר בווגראיין, בגברים ובנשים, כלל 12 קבוצות בהרגלה הראשית שלאחר המוקדמות. השבוע (4 באפריל) ייפתח באיטליה הטורניר השני בסבב, בהר קורנפלאץ שבטירול. באוגוסט צפויה עיר הקיט הארגנטינאית ברילוצ'ה לארח את האירוע השלישי לשנת 2019.


הטורניר באוסטריה. סנונית ראשונה בסבב. צילום: FIVB
תגובות