איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נבחרת האקדמיה סיימה ראשונה בבית התחתון

נבחרת האקדמיה סיימה ראשונה בבית התחתון

הקבוצה הצעירה שמדריך מאמן נבחרת הנשים קוקריני, ניצחה 1:3 את הוד השרון, וסיימה את העונה בהפרש 13 נקודות מבנות נצרת שמדורגת תחתיה, עם שמונה משחקים פחות. 15 לשיראל ג'נאח. הוד"ש הבטיחה את הישארותה בליגה לעונה נוספת

תאריך: 03/04/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: ליאת הוד  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת האקדמיה הוכתרה הערב (רביעי) רשמית כאלופת הבית התחתון בליגת העל, לאחר שסיימה את משחקיה עם ניצחון 1:3 (21:25, 25:22, 14:25, 19:25) על מכבי מוסינזון הוד השרון, שחתמה גם היא את הופעותיה בליגת העל לעונה זו.

נבחרת האקדמיה, אותה מאמן ג'וזפה קוקריני האיטלקי, מאמנה של נבחרת ישראל לנשים, סיימה במקום הראשון בבית התחתון עם 34 נקודות לעומת 21 של מכבי בנות נצרת, שממוקמת תחתיה בטבלה. יש לציין שנבחרת האקדמיה הגיעה למאזן הנקודות שלה לאחר 12 משחקים בלבד, בעוד יריבותיה לתחתית - אסא בן גוריון, הוד השרון ובנות נצרת - שיחקו 20 משחקים.


שחקנית נבחרת האקדמיה מיקה רום. המאמן קוקריני משקיף. צילום: ליאת הוד

הוד השרון, אשר רובן המכריע של שחקניותיה מתחת לגיל 20, הבטיחה בשבוע שעבר את הישארותה בליגה לאחר הפסד של בן גוריון, שקבע כי שחקניות באר שבע יסיימו את העונה במקום האחרון. 

בשנה שעברה סיימה נבחרת האקדמיה, אשר מצטרפת לליגה עם חלוקתה לבית עליון ותחתון, במקום השלישי מבין ארבע קבוצות הבית התחתון. את נבחרת האקדמיה הובילה הערב שיראל ג'נאח עם 15 נקודות (6 אייסים), לצדן של מאיה דודוצ'קין (11 נקודות, 5 קיל בלוקס) ואורן אבוטבול (9 נקודות). 
 
תגובות