איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הפועל כפ"ס תדליק את הסדרה במשחק מספר 4?

הפועל כפ"ס תדליק את הסדרה במשחק מספר 4?

כשהמחסום המנטלי מאחוריה, ואחרי ה-0:3 הגדול בנעמן, הקבוצה של שגיא ברעם רוצה להשוות את סדרת גמר הפלייאוף מול מטה אשר עכו ל-2:2 מול הקהל הביתי בבר-לב (ראשון, 19:00, שידור ישיר בערוץ הספורט). האדומים רחוקים ניצחון מאליפות מספר 15

תאריך: 20/04/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אחרי שהפועל כפר סבא הצהירה במשחק השלישי בסדרת גמר הפלייאוף בנעמן שאין בכוונתה להתפנות בשקט ולהשאיר לדאבליסטית המכהנת מטה אשר עכו את הצלחת, ינסו ביום ראשון (19:00, אולם בר-לב כפ"ס, שידור ישיר בערוץ הספורט) השחקנים של שגיא ברעם להגביר עוד קצת את הווליום בסדרה הרותחת ממילא, ולקחת את ההתמודדות למשחק חמישי ומכריע על האליפות.

הפועל מטה אשר עכו, מצדה, עדיין צריכה רק ניצחון אחד כדי לזכות באליפות שישית בשבע השנים האחרונות, ולהפוך לקבוצה הישראלית המעוטרת בכל הזמנים. ההפסד הביתי, שהיה גם ה-3:0 הראשון שספגה הקבוצה מאז האליפות בעונת 2013/12, אמנם הפתיע וצרב, אבל השחקנים של נועם כץ כבר השיגו העונה שני ניצחונות בבר-לב, וסומכים על יכולתם, כמו גם על העובדה שלא הפסידו סדרת גמר בשבע השנים האחרונות.קלות' ברתלומי, שחקן החיזוק הפולני של כפ"ס (2.10), שמהווה ללא ספק את כוח האש הרציני ביותר של הירוקים, סיפק במשחק הניצחון בנעמן 22 נקודות (59% יעילות בהתקפה), 19 מתוכן בשתי המערכות הראשונות הצמודות, וגם זכה לתואר השחקן המצטיין. הצלחת הקבוצה בהתקפה תלויה במידה רבה ביכולתו של המצליב בן ה-27, שנחשב לאחד מהשחקנים הטובים ששיחקו בישראל.

מטה אשר עכו, שאחד משחקני המפתח שלה, המצליב הסרבי אנדלקו צ'וק, שיחק ביום שלישי כשהוא סובל ממחלה, תזקק לו כשהוא במיטבו ביום ראשון. נוסף על כך, יהיה על האדומים להמשיך ולספק את החסימה האימתנית שהציגו בשני המשחקים הראשונים בסדרה, בהם ניצחו 1:3. ממוצע הקיל בלוקס הקבוצתי של מטה אשר עכו בשני משחקים אלו עמד על 13.5, לעומת חמש חסימות מוצלחות בלבד במשחק השלישי.


קפטן מטה אשר עכו אלכס אוסוקין מנחית מול איליה גולדרין וגנאדי סוקולוב. צילום: לילך וייס

שופטים: רועי בנסימון (ראשי), רועי גורן (עוזר), יובל גרשון כשר, דודו בן ארי, רז ספיר, יצחק דור רווה (קווים), רדו רוזנטל (מפקח משקיף)
תגובות