איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ראשל"צ: אווירה נהדרת ותוצאות מפתיעות ביום ה-1

ראשל"צ: אווירה נהדרת ותוצאות מפתיעות ביום ה-1

ברבע גמר הגברים: הדרבי של משפחת מסורי וההעפלה של האחים גונצ'ריוק לצד ההתקדמות הבטוחה של פייגה ומאיר. בנשים: מפגש קלאסי בחצי הגמר בין סטריקוב ודייב ומוהר וגוז. היום יוכתרו הזוכים ברמה א', ויתחילו המשחקים ברמה ב' ובטורניר הנוער

תאריך: 17/05/2019  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
היום השני של טורניר ראשל"צ לזכרם של עמירם מידן (דודיס) וסמ"ר רונן אשל ז"ל, הפותח את הסבב הישראלי בכדורעף חופים, ייצא הבוקר (שישי) לדרך אחרי שאתמול שוחקו השלבים הראשונים של רמה א' בגברים ובנשים. היום הראשון של הטורניר התאפיין בקצב טוב ואווירה נפלאה, ומזג האוויר המוצלח רק תרם לאירוע.

האחים רפאל (17) וריצ'רד גונצ'ריוק (19), ששיחקו בטורנירי עבר ברמה ב', התחרו הפעם ברמה א', וההחלטה הניבה פרי, כשהשניים מצאו את עצמם ברבע הגמר מול ליאור לוק וטימור פטריאייב. עוד מפגש מעניין ברבע הגמר של רמה א' ייערך בין האחים עמית ועופרי מסורי. השניים ישחקו זה מול זה - עופרי מסורי לצדו של אילון אלעזר ועמית מסורי יחד עם עובדיה סידון. שניים מהפייבוריטים לזכייה, חן מאיר ושון פייגה, ישחקו מול תומר סבירסקי ושאול גורל. במשחק האחרון ברבע הגמר: מאי גולדשטיין וגרמן קנטושוב נגד תומר הדר וריבר דיי.טורניר הנשים נמצא כבר בשלב חצי הגמר, בו יתקיים עימות מסקרן ביותר בין סופיה סטריקוב ואניטה דייב לג'ניפר גוז וצאלה מוהר - מפגש פסגה בין שחקניות נבחרת ישראל בעבר ובהווה. בחצי הגמר השני: מיכל ברניק ושחר רוזנר מול גל מליאר ולידיה ויינברג.


 
תגובות