איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פייגה ומאיר אלופי הגברים, סטריקוב ודייב בנשים

פייגה ומאיר אלופי הגברים, סטריקוב ודייב בנשים

טורניר ראשל"צ: הצמד הבכיר של נבחרת ישראל בנשים זכה בטורניר הפתיחה של הסבב הישראלי, לצד שון פייגה וחן מאיר, שהגיע בשנה שעברה למקום השני. ברמה ב': ונגרוביץ' ודיין במקום הראשון בגברים, אנטין ולוטן בנשים

תאריך: 17/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
סופיה סטריקוב ואניטה דייב (נשים) וחן מאיר ושון פייגה (גברים) זכו היום בטורניר ראשל"צ בכדורעף חופים לזכרם של עמירם מידן (דודיס) וסמ"ר רונן אשל ז"ל. הטורניר, המתקיים מזה יותר משני עשורים, פתח את הסבב הישראלי בכדורעף חופים לשנת 2019.


מאיר ופייגה חוגגים את הזכייה בטורניר ראשל"צ

פייגה ומאיר, שסיים את הטורניר בשנה שעבר במקום השני לצדו של אלון סנדרוביץ', ניצחו במשחק הגמר של הטורניר ברמה א' את עמית מסורי ועובדיה סידון, ואילו במקום השלישי סיימו ליאור לוק וטימור פטריאייב שהגיעו לחצי הגמר. בטורניר הנשים זכו במדליית הזהב סטריקוב ודייב, הצמד הבכיר של נבחרת ישראל, אחרי ניצחון בגמר על שחר רוזנר ומיכל ברניק. גם אשתקד זכתה סטריקוב במקום הראשון, לצדה של אלונה צ'רקז. ג'ניפר גוז וצאלה מוהר זכו במדליית הארד.ברמה ב' של הטורניר (גברים) זכו עמית דיין ויהונתן ונגרוביץ'. הדר רומשנקו ועומרי שיבל זכו במדליית הכסף, ומיכאל שלוסמניס ושקד חיימי במדליית הארד. בנשים: 1. רוני אנטין ויעל לוטן 2. צפורה אדרי והילה נאקסון 3. דידי ריינר ויולי יוסקו.

הזוגות שסיימו במקום הראשון בדרג א' גרפו לכיסם 3,000 שקלים. השנה עמד סך הפרסים בתחרות על 17,500 ש"ח. בטורניר השנה השתתפו 71 זוגות.

תגובות