איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אריק כצנלסון חתם בגיסן TSV מהבונדסליגה

אריק כצנלסון חתם בגיסן TSV מהבונדסליגה

המוסר של מכבי תל אביב בשנתיים האחרונות יעבור לצפון גרמניה וישחק עבור ה"גריזליס" של איתמר שטיין, שסיימו את העונה במקום העשירי. כצנלסון: "אני נותן לעצמי עוד הזדמנות באירופה. חושב שאוכל להגיע לרמות גבוהות יותר"

תאריך: 21/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סילברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אריק כצנלסון, המוסר של מכבי תל אביב בשנתיים האחרונות, חתם בקבוצה הגרמנית גיסן TSV (המכונה "הגריזליס"), שמשחקת בבבונדסליגה, וסיימה את העונה האחרונה במקום העשירי. מאמנה של הקבוצה הוא איתמר שטיין, מהשחקנים הבולטים בתולדות הכדורעף הישראלי.

זהו שיתוף הפעולה השני בין שטיין לכצנלסון בן ה-26. לפני כארבע שנים שיחק כצנלסון בקובורג, אותה אימן אז שטיין. בשנתיים האחרונות שיחק כצנלסון, לו עבר גם במטה אשר עכו, במכבי תל אביב, שהגיעה העונה לגמר הגביע תחת מאמנה החדש אריה זלינגר.

"קיבלתי החלטה קשה, כי אני מאוד מחובר למכבי ת"א ורוצה להצליח איתם ביחד, אבל אני נותן לעצמי עוד הזדמנות באירופה", אמר היום (שלישי) כצנלסון על המעבר לקבוצה מצפון גרמניה. "אני חושב שאני יכול להגיע בגרמניה לרמות גבוהות יותר, ואני מאוד מבסוט שייצא לי לשתף פעולה עם שטיין פעם נוספת".


כצנלסון. נסיון נוסף בגרמניה. צילום מסך מתוך עמוד הפייסבוק של גיסן

"אריאל הוא שחקן זריז מאוד ואתלטי, שיכול לבנות התקפה במהירות", אמר איתמר שטיין לאתרה הרשמי של הקבוצה. "הוא חזק בהגנה ויש לו מכת פתיחה אגרסיבית. הוא בעל מוטיבציה ורוצה לנצח בכל משחק, ויש לו נסיון בנבחרת, במפעלים באירופה ובליגה הגרמנית".
תגובות