איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > קטרינה יובאנוביץ', מי המודל לחיקוי שלך?

קטרינה יובאנוביץ', מי המודל לחיקוי שלך?

השאלון, פרק שלישי: שחקנית אחת מליגת העל. 12 שאלות. והפעם: הקבלנית הסרבית של הפועל כפר סבא על לוגאן טום, חן הימלפרב, טיאנה בוסקוביץ' ועצי דקל

תאריך: 03/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: Tibi Atanasoae  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קטרינה יובאנוביץ'. בת 28. קבלנית בהפועל כפ"ס. קבוצות קודמות: הכוכב האדום בלגרד (סרביה), מינצ'נקה מינסק (בלארוס), טארגו מורש (רומניה), טימושוארה (רומניה). מחוץ לכדורעף: טבע, טיולים, ים.

כתבות קודמות בסדרה:

- פרק 1: אורן עובדיה
- פרק 2: אלכס אוסוקין

מה הרגע שעשה לך את העונה?

"בראש ובראשונה, השיחה שקיבלתי מחן הימלפרב, שבה הוא הזמין אותי להצטרף ולעזור לכפ"ס באמצע העונה. הרגע השני היה הנפת הגביע עם הבנות ועם הצוות של הקבוצה. תואר שהיה כיף במיוחד לזכות בו".

מי השחקנית בקבוצתך שהכי הפתיעה אותך העונה, ולמה?

"ממש קשה לבחור רק שחקנית אחת, והייתי רוצה לציין גם את יו"ר הקבוצה שעזר לקבלת הפנים החמה שקיבלתי, אבל אם אני צריכה לבחור, הייתי אומרת שהייתי מופתעת מאוד לראות עד כמה אניה וליקי מסורה לקבוצה ומוכנה לרתום את הנסיון והכוחות שלה בתור השחקנית הוותיקה ביותר. בנוסף, אני חייבת להזכיר גם את הקפטנית שלנו גלית (דבש), שתמיד מאזנת את הקבוצה בין אם על המגרש או מחוצה לו. חוץ מזה, כל הבנות כל כך תמכו בי העונה, וזה לא היה ברור מאליו. אני אוהבת את כולן, והן הפכו למשפחה בשבילי".Image may contain: 1 person, playing a sport
יובאנוביץ'. "הזכייה בגביע המדינה הייתה כיפית במיוחד". צילום: דייויד סלברמן

מהי שישיית העונה שלך?

"אני בוחרת בהרכב של הפועל כפ"ס. לא הייתי מחליפה אף אחת מאיתנו. אני יודעת שיש שחקניות יותר טובות בליגה, אבל זו שישיה שאני לא יכולה לגעת בה ולשנות משהו".

מה הכי חסר לך בליגה העונה?

"אני מוכרחה לומר שחסרות לי יותר קבוצות שוות ברמתן. יש בליגה שלנו את חיפה ואת כפ"ס - ואני אומרת את זה עם כל הכבוד לשאר הקבוצות - אבל... יהיה יותר מעניין אם יהיו יותר קבוצות שיכולות להיאבק על תואר האליפות".

מי השחקנית הכי אנדרייטד בישראל?

"ובכן...אני לא חלק מהליגה מספיק זמן, ובכנות, אני לא מכירה את השחקניות מספיק טוב כדי לענות על זה. אני "אתחמק" מהשאלה ואומר, באמת, שאני לא יודעת מספיק".

מי השחקנית עם הפוטנציאל הכי גדול בארץ?

"בלי שום ספק, מדובר בקטרינה זילברמן, הליברו של מכבי חיפה. אני ממש אוהבת את האופן שבו היא קוראת את המשחק".


יובאנוביץ' מנחיתה בגביע האתגר. צילום: יוסי לזרוף, CEV

איזו שחקנית היית מביאה לכפ"ס?

"הייתי רוצה לשחק עם לוגאן טום. לגמרי. האישה הזו היא באמת מישהי שנותנת ביטחון לשחקניות סביבה. רואים שהיא מייעצת ועוזרת, ומדובר בזכות לשחקניות שסביבה. ממש הייתי רוצה לחלוק איתה את המגרש".

מיהי גיבורת הילדות שלך/המודל לחיקוי שלי?

"גיבורת הילדות שלי, שלנצח תישאר גם המודל לחיקוי שלי, היא אמא שלי"

מי האדם שהכי השפיע על הדרך שלך בכדורעף?

"המשפחה שלי תמיד השפיעה עליי ועזרה לי, ובלעדיה הדרך שלי הייתה הרבה יותר קשה. אבל מי שבאמת הייתה לו השפעה ענקית עליי היה המאמן הראשון שלי, בראנקו גאיץ', שאימן אותי בכוכב האדום".


יובאנוביץ'. מעריצה של עצי דקל. צילום: Tibi Atanasoae

באיזה קבוצה אתה חולם לשחק?

"תמיד חלמתי לשחק באיטליה - בכל קבוצה שהיא"

מי השחקנית שאת הכי נהנית לראות בענף?

"אני מאוד אוהבת לראות את המצליבה של הנבחרת שלנו, טיאנה בוסקוביץ'. היא כל כך צעירה, אבל מאוד חזקה פיזית ומנטלית. שחקנית חכמה במיוחד".

מה את אוהבת במיוחד בישראל? ומה הכי קשה לך?

"הדברים שאני הכי אוהבת כאן הם עצי דקל - אני ממש מאוהבת בהם - ומזג האוויר החם. אין לנו דקלים בסרביה ואין מוצא לים, אז אלו הדברים שהכי קוסמים לי בישראל. הדבר היחיד שקשה לי כאן זו השפה". 
תגובות