איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגה א': בת ים אלופה, פעמיים

ליגה א': בת ים אלופה, פעמיים

מעופפי בת ים זכתה באליפות הליגה כולה בפעם השניה ברציפות מאז היווסדה, בעוד לה פמיליה בת ים זכתה בתואר בבית הלאומי, השני בחשיבותו. מכבי לביאות הרצליה זכתה בבית הארצי ורשמה הישג שיא לקבוצה מעורבת. ומי נבחרו לשחקני העונה?

תאריך: 27/05/2019  |  כתב: צדוק בראל  |  צילום: באדיבות מעופפי בת ים; צדוק בראל  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
העונה השלישית של ליגה א' המרתקת תמה ונשלמה במוצאי יום שבת, במחזור הנעילה. אלופת ליגה א', בפעם השניה מאז הוקמה, היא קבוצת מעופפי בת ים, שניצחה את מכבי נמרים הרצליה 0:3 והוכתרה כאלופת הליגה כולה.

בבית הלאומי, השני בחשיבותו בליגה, זכתה באליפות קבוצת לה פמיליה בת ים - קבוצה צעירה ותוססת עם שובל אוהדים נלהבים ורעשנים שמגיעים לכל משחק. בבית הארצי זכתה באליפות מכבי לביאות הרצליה, רושמת בכך הישג שיא עבור קבוצה מעורבת.


מכבי כפיר הרצליה, סגנית האלופה. צילום: צדוק בראל

בבית הרביעי זכתה באליפות מכבי ספייקרס אורנית, לה זו העונה הראשונה בליגה א'. בבית התחתון זכתה באליפות מכבי חלוצי חריש, גם היא קבוצה חדשה בליגה.

ביום שישי הקרוב, ה-31 במאי, יתקיים ברעננה טקס סיום הליגה בנוכחות מנכ"ל איגוד הכדורעף ומכובדים נוספים. בטקס יוכתרו האלופות, ויוחלקו אותות הוקרה לשחקנים המצטיינים בכל קבוצה, כמו גם לשחקני האלופות בכל הבתים. בטקס נעניק פרס הוקרה מיוחד לשופט העונה, רדו רוזנטל הוותיק. פנינו כעת לעונה הרביעית של הליגה, שתהיה גדולה יותר ומושקעת יותר. ברכות לאלופות ולכל המצטיינים.

שחקנית העונה: סיוון נחמיאס רובינשטיין (מכבי לביאות הרצליה)
שחקן העונה: איתי סלע (מכבי כפיר הרצליה).

תודות: לשגיא שפרן מהאיגוד על סבלנות אין קץ, על האדיבות ועל אורך הרוח והארגון המופתי. תודה ענקית ליניב נוימן, מנכ"ל איגוד הכדורעף, שבלעדיו לא היה קיים הפרוייקט המדהים הזה שנקרא ליגה א'. תודה לאיגוד השופטים ולאיריס סטויצ'יץ, המשבצת והאחראית על השיפוט ההוגן והמצויין. ותודה מיוחדת וחמה לאשכול קדם ביטוחים, הספונסר הרשמי והנדיב של ליגה א'. תודה מקרב לב, בשם כל שחקני ושחקניות ליגה א'.

תגובות