איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > טורניר נווה ים לבוגרים יוצא לדרך בפעם הראשונה

טורניר נווה ים לבוגרים יוצא לדרך בפעם הראשונה

הסבב הישראלי בכדורעף חופים נמשך, ואחרי טורניר ראשל"צ אנחנו מצפינים לחוף הכרמל. גיא בן גל ועומרי שוורץ ישתפו פעולה בגברים (רמה א'), נגה מאור וצאלה מוהר בנשים

תאריך: 29/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: FIVB  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר נווה ים הראשון לשחקנים בוגרים ייפתח מחר (חמישי) וימשך גם ביום שישי, כחלק מהסבב הישראלי בכדורעף חופים, שיצא לדרך לפני כשבועיים בטורניר ראשל"צ. סך הפרסים בטורניר נווה ים, בו משתתפים 63 זוגות בסך הכל, יעמוד על 21,500 ש"ח, כש-17,500 יוקצו לרמה א' של התחרות. 

חלק הארי של הטורניר מבחינת כמות המשתתפים הוא רמה ב' גברים, ובו ייקחו חלק 30 צמדים, בתוכם גם שחקני נוער. עמית דיין, שזכה ברמה ב' של טורניר ראשל"צ עם יהונתן ונגרוביץ', ישתף פעולה הפעם עם ברק ויסוקר. ברמה א' (גברים) יקחו חלק עובדיה סידון ועמית מסורי, הפיינליסטים מטורניר ראשל"צ, בו זכו שון פייגה וחן מאיר, שלא ישתתפו הפעם. צמד מעניין נוסף הוא זה של גיא בן גל ועומרי שוורץ, שחקני המעפיל/מנשה/עמק חפר.


המדליסטים בטורניר ראשל"צ. צילום: אתר איגוד הכדורעף

ברמה א' של טורניר הנשים ישתתפו הפעם נגה מאור, שחקנית הנבחרת בכדורעף חופים, יחד עם צאלה מוהר, שתהיה שותפתה במשחקי גביע היבשת בעוד שבוע וחצי. עוד ישתתפו בטורניר מורן צור-לוק וילנה שיינין, המצטרפת החדשה למועדון AOV אשדוד. סופיה סטריקוב ואניטה דייב, שחקניות הנבחרת וזוכות טורניר ראשל"צ, לא יתחרו הפעם על הזהב, שכן הן נמצאות

בימים שלפני טורניר הבוגרים נערך בחוף נווה ים טורניר כדורעף חופים ענק בהשתתפות של כ-2,500 תלמידי כיתות ז' עד יב', ביוזמת התאחדות הספורט לבתי הספר ובשיתוף עם המועצה האיזורית חוף הכרמל.
 
תגובות