איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נווה ים: זכיות ללוק ופטיראייב, ולוינדברג ומליאר

נווה ים: זכיות ללוק ופטיראייב, ולוינדברג ומליאר

המהדורה הראשונה של טורניר הבוגרים בנווה ים הסתיימה אחרי יומיים של משחקים מרתקים. הזוכים ברמה ב': ויסוקר ודיין בגברים, ריינר ואופיר-שטרית בנשים

תאריך: 31/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר נווה ים הראשון לבוגרים הסתיים היום (שישי) לאחר יומיים של משחקים, והניב אלופים חדשים בסבב הישראלי העונה. ברמה א' בגברים זכו ליאור לוק וטימור פטריאייב, שחקני מ.ס אבן יהודה, שגברו בגמר על אילון אלעזר ועופרי מסורי, הצמד מנבחרת העתודה הישראלית בכדורעף חופים. במקום השלישי סיימו שני כהן ואריק כצנלסון. ברמה ב' בטורניר הגברים סיימו במקום הראשון עמית דיין (שזכה גם בטורניר ראשל"צ, יחד עם יהונתן ונגרוביץ') וברק ויסוקר.


הזוכים על הפודיום ברמה א' גברים. צילום: אתר איגוד הכדורעף

אצל הנשים ברמה א' היו אלו גל מליאר ולידיה וינדברג, שחקניות כ"ח תל אביב, שניצחו בגמר את נגה מאור, שחקנית נבחרת ישראל, ורז סבר, וזכו במדליות הזהב. במקום השלישי סיימו ילנה שיינין ומורן צור-לוק. בטורניר רמה ב' לנשים זכו דידי ריינר ושרון אופיר-שטרית. סך הפרסים בטורניר, בו השתתפו 63 זוגות בסך הכל, עמד על 21,500 ש"ח, כש-17,500 הוקצו לרמה א' של התחרות. בימים שלפני טורניר הבוגרים נערך בחוף נווה ים טורניר כדורעף חופים ענק בהשתתפות של כ-2,500 תלמידי כיתות ז' עד יב', ביוזמת התאחדות הספורט לבתי הספר ובשיתוף עם המועצה האיזורית חוף הכרמל.
תגובות