איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > לגיונרית ישראלית באירופה: מליק חתמה באאכן

לגיונרית ישראלית באירופה: מליק חתמה באאכן

מליק בת ה-20, שזכתה העונה באליפות עם מכבי חיפה, לוקחת את הקריירה צעד קדימה ועוברת לקבוצת "נשים בשחור", שסיימה את העונה במקום השלישי בבונדסליגה, ובה שיחקה בעבר גם רון פונטי

תאריך: 01/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: ראובן כהן, מכבי חיפה כדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פולינה מליק בת ה-20, ששיחקה בעונה האחרונה במכבי חיפה וזכתה עמה באליפות, הפכה השבוע ללגיונרית הישראלית היחידה באירופה כשחתמה במועדון הגרמני אאכן (המכונה "נשים בשחור"), שסיים במקום השלישי בבונדסליגה והגיע עד לחצי גמר הגביע הגרמני. אאכן העפילה לחצי גמר הפלייאוף בגרמניה, שם הודחה על ידי האלופה שטוטגרט.

"עבדתי מאוד קשה עבור זה, ואני שמחה שאני יכולה להגשים את החלום שלי", אמרה היום פולינה מליק על המעבר לגרמניה. "אמשיך לעבוד ולהתקדם, ואני מתרגשת לצאת לחו"ל בתור שחקנית זרה ולצאת להרפתקה חדשה".


פולינה מליק. תמשיך בגרמניה את הקריירה המבטיחה. צילום: אתר איגוד הכדורעף

באאכן הגרמנית שיחקה בעבר גם רון פונטי, ואילו שני פחם סוקולוב הייתה חלק מקופינקר ברלין. בתחילת העשור שיחקו יחד טלי ארטמנקו (שבהמשך עברה לאיטליה) ואניה וליקי בפרוסטיוב הצ'כית. בגזרת הגברים, חתם לפני כשבוע וחצי המוסר אריק כצנלסון בגיסן TSV מהבונדסליגה.

את העונה הנוכחית סיימה מליק עם ממוצע של 4.07 נקודות למערכה, חמישית בליגה ושנייה מבין הישראליות (אחרי אניה וליקי). הקבלנית הצעירה הגיעה למכבי חיפה ממכבי רעננה, ולפני כן שיחקה באקדמיה בווינגייט.
תגובות