איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > רק ניצחון בגיאורגיה ישמור על סיכויי ישראל לעלות

רק ניצחון בגיאורגיה ישמור על סיכויי ישראל לעלות

סילבר ליג: הכחולות-לבנות יעלו על המגרש בטביליסי (רביעי, 18:00) כשהפסד יחסל כמעט בוודאות את סיכוייהן להעפיל לגמר המפעל. המאמן קוקריני: "משחקים כדי להגן על המקום שלנו בראשות הבית"

תאריך: 12/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
סילבר ליג: אחרי ההפסד המאכזב ברומניה, ישראל כבר אינה תלויה רק בעצמה במירוץ למקום הראשון בבית A, אולם הסיכוי עדיין קיים, וכדי לשמור על הראש מעל למים, על הכחולות-לבנות להשיג ניצחון חוץ הערב (רביעי, 18:00) בטביליסי מול גיאורגיה ולקוות לאובדן נקודות של רומניה במשחקה מול קפריסין.

ישראל עדיין מובילה את הבית עם 8 נקודות, אולם לרומניה שנמצאת במקום השני, משחק אחד חסר - בחוץ מול קפריסין המשתפרת. כדי שתוכל להמשיך ולפנטז על הפסד רומני באחד משלושת המשחקים הנותרים של רומניה ולהפיק מכך תועלת, יהיה על ישראל לנצח בשני משחקיה הנותרים במפעל - בחוץ מול גיאורגיה, אותה ניצחה 0:3 באולם רוממה בסיבוב הראשון, ובבית מול קפריסין (יום שבת, 15.6, 19:30, רוממה). 

מאמן נבחרת ישראל בפה קוקריני אמר לקראת המשחק: "זוהי תקופה עמוסה מאוד בשביל כולנו. בשבת שיחקנו מול רומניה, בראשון חזרנו, אתמול היה לנו אימון ואז היינו צריכים לטוס לגיאורגיה. מחר נשחק כדי לשמור על המיקום שלנו בראשות הבית. למרות התקופה העמוסה הזו, אני בטוח שהשחקניות שלי ירצו להציג משחק טוב כדי לשמר את המצב שלנו בבית וכדי לקבל סיפוק מהמשחק שלנו".

סגל הנבחרת למשחק מול גיאורגיה: אניה וליקי (קפטן), תמר שטיין, אביטל ז'לובה, גלית דבש, ליר גופר, מאי שיר און, פולינה מליק, קטרינה זילברמן, לנה קוטחין, ספיר חודורוב, אלה סעדה ויאל בנימין.


אביטל ז'לובה. ישראל רוצה להישאר בתמונת העלייה. צילום: CEV
תגובות