איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > סילבר ליג: ישראל ניצחה 1:3 את גיאורגיה

סילבר ליג: ישראל ניצחה 1:3 את גיאורגיה

17 נקודות של גלית דבש ושל פולינה מליק סחפו את הכחולות-לבנות לניצחון בטביליסי, בזכותו שמרו על המקום הראשון בבית. הגיאורגיות ניצחו במערכה לראשונה בקמפיין הנוכחי. רומניה תוכל לעבור את ישראל אם תנצח את קפריסין וגיאורגיה בשני משחקיה הנותרים

תאריך: 13/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
סילבר ליג: נבחרת ישראל ניצחה אתמול (רביעי) בטביליסי את גיאורגיה 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 17:25) ושמרה על המקום הראשון בבית A של המפעל. גיאורגיה זכתה לחגוג מעט כשניצחה במערכה לראשונה בקמפיין הנוכחי. רומניה, השנייה בטבלת הבית, לה משחק חסר, ניצחה במשחק המקביל בביתה 0:3 את קפריסין ונשארה צמודה לישראל בפער של נקודה אחת.

כעת נותר לישראל משחק בודד בשלב הבתים, ביום שבת (15.6) בשעה 19:30 מול קפריסין באולם רוממה שבחיפה. על ישראל לנצח במשחק, ולקוות למעידה של רומניה באחד משני המשחקים שנותרו לה – מול גיאורגיה ומול קפריסין – כדי שתוכל לסיים במקום הראשון המוביל למשחק הגמר של הטורניר. הזוכה בסילבר ליג תשחק בשנה הבאה בגולדן ליג.  


שחקניות הנבחרת חוגגות ניצחון חוץ על גיאורגיה. צילום: CEV

גלית דבש (5 קיל בלוקס ו-2 אייסים) ופולינה מליק הובילו את נבחרת ישראל עם 17 נקודות לכל אחת. פרט אליהן היו אלו אניה וליקי (16) ואלה סעדה (10 נקודות, 3 קיל בלוקס) שהרבו לתרום למשחק ההתקפה של ישראל. אן קלנדדזה סיימה עם 16 לזכות גיאורגיה. לסטטיסטיקה המלאה

מאמן הנבחרת בפה קוקריני אמר בסיום: "אני מרוצה מההופעה של הנבחרת. צברנו עוד ניצחון בקמפיין האירופאי וזה יפה מאוד. במערכה השלישית איבדנו ריכוז ונבחרת גיאורגיה שחקה טוב מאוד, לא הצחלנו לעצור אותה והפסדנו מערכה. במערכה הרביעית הגענו מרוכזים ושיחקנו מצוין. כולנו רוצים לסיים את הטורניר בטעם טוב עם ניצחון על קפריסין בחיפה ביום שבת".
תגובות