איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > טורניר וינגייט, רמה א': כוכבי ליגת העל בפעולה

טורניר וינגייט, רמה א': כוכבי ליגת העל בפעולה

פייגה ומאיר, שכבר זכו בטורניר אחד העונה בסבב הישראלי בכדורעף חופים, ניצחו את טמיר הרשקו ואריק כצנלסון ואת שני כהן ואיליה גולדרין בדרך לרבע הגמר. גם קופץ' והילמן בין 8 הצמדים האחרונים. כל משחקי רבע הגמר בפנים

תאריך: 20/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר וינגייט (רמה א') של הסבב הישראלי בכדורעף חופים נפתח היום (ה') עם נוכחות מרשימה של כוכבי ליגת העל באולמות. את הביצועים המרשימים הפיקו שון פייגה וחן מאיר המנוסים בחופים, כשעלו לרבע הגמר מהמקום הראשון בבית בו שיחקו, כפי שעשו גם עמית מסורי ועובדיה סידון, קינן קופץ' ואריאל הילמן, וכן תומר הדר וריבר דיי

פייגה ומאיר, שכבר זכו העונה בטורניר בסבב הישראלי (ראשל"צ), ניצחו בבית ד', בית המוות, 0:2 את צמד הליגיונרים אריק כצנלסון (שעובר לגיסן TSV מהבונדסליגה) וטמיר הרשקו (שישחק בעונה הבאה בראיסון לומיו הפינית), וכן את איליה גולדרין מהפועל כפ"ס ושני כהן מהמעפיל/מנשה/עמק חפר. מבית ב' הבטיחו את מקומם בחצי הגמר עמית מסורי ועובדיה סידון, שרשמו ניצחונות חלקים על הדר רומשקנו וערן פוס ועל איתמר לוין ויואב ילין.


חן מאיר. יום פתיחה מוצלח לצמד שמגיע עם תקוות לזכייה

מבית ב' הצמוד עלו אוטומטית לשלב 8 האחרונות קינן קופץ' ואריאל הילמן, שהצליחו להשיג שני ניצחונות 0:2 על טימור פטראייב וליאור לוק, ועל שון חן לויתן ותומר סבירסקי. המנצחים הגדולים של בית א' היו ריבר דיי ותומר הדר, שהגיעו השבוע למקום החמישי באליפות אירופה עד גיל 18. השניים ניצחו בשתי מערכות את יניב ורמשטיין ואת יאיר פרידמן, וכן את יובל ילין ורגב בן שלום בדרך לרבע הגמר.


קינן קופץ'. תפס מקום לצידו של הילמן ברבע הגמר

בשעות הערב התקיים שלב 12 האחרונות, שסיפק משחקים חשובים על העלייה לרבע הגמר מבית הניחומים. ארבעת הזוגות שתפסו מקומות אחרונים בשלבים המכריעים היו לוק ופטראייב, שגברו על רומשנקו ופוס; לויתן וסבירסקי, שהדיחו את שחר זכאי וגיא גריבה; כצנלסון והרשקו, שניצחו את בן שלום וילין; וכהן וגולדרין, שהשאירו בחוץ את ארטיום אצ'ילדייב וסטניסלב גרינברג.

משחקי רבע הגמר:

דיי/הדר - כצנלסון/הרשקו
קופץ'/הילמן - לוק/פטראייב
סידון/מסורי - גולדרין/כהן
מאיר/פייגה - לויתן/סבירסקי


והיו גם דיונים ברומו של עולם. אריאל הילמן לצדו של יוחאי דדון (מכבי הוד השרון)
תגובות