איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הפועל כפ"ס מול סארמאה האסטונית בגביע האתגר

הפועל כפ"ס מול סארמאה האסטונית בגביע האתגר

בעוד שקבוצת הגברים תפגוש את האסטונים, קבוצת הנשים תמתין למנצחת בהתמודדות הכל-יוונית בין אולימפיאקוס לפורפיראס. שתי הקבוצות של המועדון, שגם השנה יהיה היחיד שייצג את ישראל באירופה, הגיעו בעונה החולפת לרבע הגמר

תאריך: 27/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצת הנשים וקבוצת הגברים של הפועל כפר סבא הוגרלו אתמול (רביעי) מול היריבות הראשונות אותן יפגשו במסגרת גביע האתר האירופי (CEV Challenge Cup), השלישי בחשיבותו מבין המפעלים האירופים. גם בעונה הקרובה, בדומה לעונה שחלפה, יהיה הפועל כפ"ס המועדון היחיד שייצג את ישראל באירופה.

קבוצת הגברים של כפר סבא, שהגיעה בעונה הקודמת עד לשלב רבע הגמר במפעל לפני שהודחה במערכת זהב על ידי סטאד פואטייה הצרפתית, תשחק מול סארמאה האסטונית. המשחק הראשון ייערך בין ה-10 ל-12 בדצמבר, ומשחק הגומלין ייערך כשבוע לאחר מכן (17-19 בדצמבר).


גלית דבש. שתי הקבוצות של כפ"ס יחזרו למפעל אחרי עונת שיא באירופה. צילום: CEV

קבוצת הנשים, שמשחקה הראשון יתקיים בין ה-3 ל-5 בדצמבר ומשחק הגומלין בין ה-17 ל-19 בדצמבר, תפגוש את המנצחת בהתמודדות הכל-יוונית בין אולימפיאקוס פיראוס לפורפיראס. גם קבוצת הנשים של כפר סבא הודחה בשנה שעברה ברבע הגמר, במה שהיה להישג שיא באירופה עבור כדורעף הנשים הישראלי, כשנכנעה לוולרו לה קנה הצרפתית שמאמן אביטל זלינגר.
תגובות