איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רומניה אלופת הסילבר ליג בנשים, גם הגברים בדרך

רומניה אלופת הסילבר ליג בנשים, גם הגברים בדרך

הנבחרת שסיימה מעל ישראל בבית A השלימה את העבודה עם קאמבק מרשים מול סלובניה במערכת זהב, ותשחק בגולדן ליג בשנת 2020. לנבחרת הגברים יש הזדמנות להשלים דאבל אם תנצח את יוון עם יתרון 2:3 מהמשחק הראשון

תאריך: 30/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת רומניה (נשים), שסיימה בראשות בית A של הסילבר ליג, בו הגיעה ישראל למקום השני, זכתה בסוף השבוע באליפות המפעל והעפילה בכך לגולדן ליג 2020.

זכייתה של רומניה הושגה בצורה מרשימה. הרומניות נכנעו 3:1 לסלובניה במשחק החוץ בעיר מיסליניה, אך במשחק הבית באלכסנדריה ניצחו 0:3 (22:25, 14:25, 17:25) ושלחו את ההתמודדות למערכת זהב. במערכה זו פיגרו הביתיות 8:5, אך הפכו את התוצאה (12:15) ונתנו את האות לתחילת החגיגות. "זה לא ייאמן, ואני כל כך מאושר. הבנות בטחו בי, והצליחו לספק שלוש מערכות ברמה הגבוהה ביותר", אמר בסיום המאמן האיטלקי של רומניה, לוצ'יאנו פדולה. אדלינה בודאי-אונגוראנו, הקבלנית בת ה-18 של CSM בוקרשט, הובילה את נבחרתה עם 21 נקודות.

ואם לא די בכך, נבחרת הגברים של רומניה תוכל להשלים הערב (ראשון) דאבל עם זכייה כפולה עבור המדינה בסילבר ליג. הרומנים ישחקו בשעה 17:00 בבית מול יוון, אחרי שניצחו 2:3 במשחק הראשון בפיראוס.   


רומניה מול יוון במשחק הראשון בגמר הסילבר ליג. הזדמנות לזכייה כפולה. צילום: CEV

 
תגובות