איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > סופית: נבחרת החופים לא תצא לאליפות אירופה

סופית: נבחרת החופים לא תצא לאליפות אירופה

לאחר לילה לבן בסיומו הושג אישור עקרוני ליציאה של הנבחרת עד גיל 22 לתחרות, הודיעו שירותי הביטחון הטורקיים, שאמורים היו לאבטח את המשלחת בנוסף לאבטחה הישראלית, כי אין באפשרותם להיערך מבחינה לוגיסטית בהתראה כה קצרה

תאריך: 10/07/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת ישראל עד גיל 22 בכדורעף חופים לא תשתתף בסופו של דבר באליפות אירופה אשר מתקיימת באנטליה, טורקיה. לפני יומיים פורסם כי בעקבות עיצומים במשרד החוץ, לא התקבל אישור לשב"כ לתאם אבטחה מקומית עבור הנבחרת בטורקיה. לנוכח ביטול ההשתתפות הקרב, וההשלכות על עתידה של הנבחרת, פנו שחקניות ושחקני הנבחרת, שחר רוזנר, נגה מאור, אילון אלעזר ועופרי מסורי, לגורמי שונים ובעלי תפקידים על מנת לשנות את המצב.

אולם לאחר לילה לבן ומאמצים רבים של משרד החוץ, שירותי הבטחון, מינהל הספורט ואיגוד הכדורעף, בו הושג אישור עקרוני ליציאה של הנבחרת לאליפות אירופה, הודיעו שירותי הביטחון הטורקיים, שאמורים היו לאבטח את המשלחת בנוסף לאבטחה הישראלית, כי אין באפשרותם להיערך מבחינה לוגיסטית בהתראה כה קצרה ולספק את הדרישה של שרותי הבטחון הישראלים.

Image may contain: 4 people, people standing
שחקני הנבחרת U22 ליד בית הנשיא, אתמול. צילום: באדיבות שחר רוזנר

איגוד הכדורעף ומינהלת כדורעף החופים מודים לכל הגורמים שפעלו, תמכו ועזרו. כולנו תקווה שמקרים כאלו לא יגרמו נזק עתידי להשתתפות ספורטאים באירועים בינלאומים בעתיד.
תגובות