איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > טורניר וינגייט לנוער: אלעזר וגולדשטיין אלופים

טורניר וינגייט לנוער: אלעזר וגולדשטיין אלופים

הסבב הישראלי בכדורעף חופים: נגה מאור ומאיה בן שלמה זכו בזהב בטורניר הבנות. אלעזר לקראת טורניר חוף הקשתות באשדוד בשבוע הבא: "זה עוד שלב בדרך למעלה, רוצים לעמוד על הפודיום גם בטורניר לבוגרים"

תאריך: 19/07/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
טורניר וינגייט לנוער של הסבב הישראלי בכדורעף חופים הסתיים היום (שישי) בשעות הצהריים לאחר שני ימי משחקים, עם זכייתן בטורניר הבנות של שחקניות הנבחרת נגה מאור ומאיה בן שלמה, בעוד שמדליית הזהב בטורניר הבנים הגיעה לידיהם של אילון אלעזר מאי גולדשטיין.

בטורניר הבנים השתתפו 22 זוגות, בעוד בטורניר הבנות לקחו חלק 8 צמדים בלבד. על הפודיום לצדן של מאור ובן שלמה עמדו בסיום הטורניר ניצן איינס (מ.כ מכבי חיפה נווה שאנן) ויהלי עשוש (ק.ק ת"א), שסיימו במקום השני, וכן אלבי אלרוד ונועה בבליקי (כ"ח ת"א) שזכו במדליית הארד.

במקום השני בטורניר הבנים זכו תומר הדר וריבר דיי, ובמקום השלישי מתן שמואלי וגאל פינטו (מ.ס רמת אביב).

"טורניר טוב שסיפק אווירה טובה וכיף לשחק בו", אמר בסיום אילון אלעזר. "מבחינתנו זה עוד שלב בדרך למעלה, ואנחנו כבר חושבים על לעמוד על הפודיום גם בטורניר הבוגרים בשבוע הבא". מאי גולדשטיין, שותפו, אמר: "היה אחלה של טורניר. תודה למארגנים. לאט לאט מסתמנת מגמת עליה בענף בארץ וזה מצויין".

ביום חמישי הבא (25 ביולי) ייפתח בחוף הקשתות באשדוד טורניר נוסף מהסבב הישראלי, ויסתיים ביום שלאחר מכן. בטורניר הבוגרים האחרון שהתקיים במסגרת הסבב, גם הוא במכון וינגייט, זכו שון פייגה וחן מאיר אחרי ניצחון בגמר על אריאל הילמן וקינן קופץ'.


מאור ובן שלמה על הפודיום לצד הסגניות. צילום: אתר איגוד הכדורעף
תגובות