איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה לנשים: משחק לפנתיאון בכפר סבא

גביע המדינה לנשים: משחק לפנתיאון בכפר סבא

הפועל כפר סבא מנצחת את מכבי אשדוד העולה החדשה בשיניים באחד המשחקים הגדולים שידע כדורעף הנשים בשנים האחרונות עם מערכה ראשונה שמסתיימת בתוצאה שוברת שיאים 43:41. במשחק השני ק.ק תל אביב עם ניצחון ראשון בשלב הבתים

תאריך: 07/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: הפועל כפר סבא  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בית ב

הפועל כפר סבא - מכבי AOV אשדוד 1:3 ( 41:43- 25:27- 25:22- 23:25)

שתי הקבוצות סיפקו הערב משחק מרתק שיכנס לספרי ההיסטוריה של הכדורעף הישראלי , מערכה ראשונה שנמשכת מעל- 40 דקות ומסתיימת בתוצאה בלתי שגרתית -43:41 להפועל כפר סבא.
המערכה השנייה כמו הראשונה הייתה צמודה לכל אורכה בסופו של דבר גם כאן הניסיון מנצח.
כשאשדוד עם הגב לקיר החלה המערכה השלישית כאשר הדרומיות ממשיכות להוביל ולא נותנת לירוקות רגע קט של שקט אשדוד מפגינה רוח לחימה ומנצחת בשיניים ומקבלת הרבה אנרגיה ותקווה להמשך.

מערכה רביעית יוצאת לדרך כאשר שוב אשדוד מובילה עד אמצע המערכה אך לקראת סופה מאבדות ריכוז בתוספת בליץ כפר סבאי שגורם למהפך ירוק ( 18:16)  וכך עד סוף המערכה חניכותיו של חן המילפברב מנצחות גם במערכה הרביעית ומבטיחות את מקום בחצי הגמר.

בשבוע הבא  ( 13/3) תצא כפר סבא למשחק חוץ מול ק.ק תל אביב ותנסה לא למעוד ולסיים במקום הראשון בבית.
חן הימלפרב מאמן כפר סבא  מרוצה אבל מודאג " ניצחון בעיקר של אופי, ידענו להתעלות במצבים שההינו בפיגור וזה היה משמעותי מאוד, היה משחק קשוח ומותח, פייט על כל נקודה, שום ניצחון לא יבוא לנו בקלות. תודה לקהל שהגיע וממשיך לתמוך בנו, לגבי המערכה אני לא זוכר תוצאה כזו בליגה הישראלית ואכן מערכה מאוד מאוד מיוחדת"
מכבי בנות נצרת - ק.ק תל אביב  - 0:3 ( 14:25- 14:25 21:25)
ק.ק תל אביב עם ניצחון ראשון בשלב הבתים, הקבוצה התל אביבית עם 3 נקודות כמו לאשדוד, במחזור הבא ( 13/3) יארחו התל אביביות את הפועל כפר סבא כאשר ניצחון יכול להשאיר תאורטית אפשרות להופעה בחצי הגמר וזאת עם אשדוד יפסידו לנצרת.


 
 
 
 
תגובות