איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגת על נשים- עירוני קריית אתא מנצחת את מכבי רעננה

ליגת על נשים- עירוני קריית אתא מנצחת את מכבי רעננה

המחזור ה-10 של ליגת העל לנשים החל היום (שישי) במפגש בו ניצחה הפועל קריית אתא בביתה את מכבי רעננה. בעוד קריית אתא מתאוששת מההפסד במחזור הקודם למכבי חדרה עבור הבנות מרעננה זה היה הפסד שלישי רצוף הפועל קריית אתא- מכבי רעננה 0:3 (14:25,15:25,23:25)

תאריך: 18/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המחזור ה-10 של ליגת העל לנשים החל היום (שישי) במפגש בו ניצחה הפועל קריית אתא  בביתה את מכבי רעננה. בעוד קריית אתא מתאוששת מההפסד במחזור הקודם למכבי חדרה עבור הבנות מרעננה זה היה הפסד שלישי רצוף
הפועל קריית אתא- מכבי רעננה 0:3 (14:25,15:25,23:25)
את שתי המערכות הראשונות רעננה פתחה היטב והייתה צמודה לקריית אתא, אבל בשתי המערכות הבנות של גיא שמאי מאמן קריית אתא ברחו מאמצע המערכה לניצחון. בפתיחת המערכה השלישית  שלטה קריית אתא והגיעה ליתרון 8:15 אבל אז הבנות של רעננה התעוררו ובקאמבק מרשים הצליחו לצמצם ולהשוות ל-20:20, ואפילו להוביל במערכה, סיומת נהדרת של קריית אתא העניקה להן את הניצחון במותחן.

דנה כהן שחקנית האמצע מהפועל קריית אתא: "אנחנו שמחות מאוד על הניצחון. חשוב לנו להחזיר לעצמנו את הביטחון לאט לאט. שיחקנו מאוד טוב וקבוצתי ואני שמחה שאנחנו מצליחות להראות את היכולות שלנו כמו שצריך."

ישראל אשר מאמן מכבי רעננה " למרות התוצאה וההפסד אני חייב שאפו גדול לשחקניות שלי שהציגו רמת כדורעף גבוהה ולחימה על כל כדור, הבנות לא הורידו את רמת האנרגיה והמוטיבציה לאורך כל המשחק מול קבוצה מאוד איכותית ושחקניות זרות מעולות, רעננה כל הכבוד לכן"

סטיסטיקה

את הפועל עירוני קריית אתא הובילה שוואנסקה (67% בקבלה, 42% בהתקפה, 4 אייסים) עם 17 נקודות וג'וליאנה די קאסטרו (45% בהתקפה) עם 13 נקודות. 52% בקבלה לקבוצה ו-45% בהתקפה, 2 חסימות, 8 אייסים, ובסה"כ ביצעו 12 טעויות כלליות.
ליזה סיריך (33% בקבלה, 44% בהתקפה) ולנה קוטחין (25% בקבלה, 28% בהתקפה, חסימה ואייס) הובילו את מ.כ. מכבי רעננה עם 14 ו-11 נקודות בהתאמה. אחוז הקבלה הקבוצתי 34%, ואחוז ההתקפה 38%. חסמו 4 כדורים, השיגו 3 אייסים וביצעו 24 טעויות כלליות.
 
מחר (מוצאי שבת) בהמשך המחזור ה-10 בליגת העל לנשים: הפועל כפר סבא תארח את ק.ק תל אביב, מכבי מוסינזון הוד השרון תארח את מכבי חדרה ומכבי בנות נצרת תארח את מכבי חיפה. בנוסף יתקיים מחר משחק השלמה מהמחזור ה-6 בליגת העל לגברים כאשר הפועל קריית אתא תארח את אסא בן גוריון באר שבע.
(שידורים ישירים באתר האיגוד)


 
תגובות