איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הצפון האדום - הפועל מטה אשר/עכו ממשיכה לנצח

הצפון האדום - הפועל מטה אשר/עכו ממשיכה לנצח

המחזור ה-11 של ליגת העל לגברים שוחק היום באופן חלקי. הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו ניצחה את הפועל קריית אתא 0:3 ואילו אסא בן גוריון באר שבע ניצחה את ק.ק תל אביב 0:3, שני המשחקים האחרים נדחו: משחקה של הוד השרון מול מכבי תל אביב נדחה עקב העובדה ששחקן הוד השרון התגלה כחולה קורונה ולא התקבלו תשובות על בדיקות הקורונה של שאר השחקנים עד הערב. המשחק של עיילבון נגד כפר סבא נדחה עקב העובדה ששחקני כפר סבא שיחקו מול הוד השרון בשבוע שעבר, הליגה יוצאת לפגרה, על הפרק משחקי מוקדמות גביע אירופה שיתקיימו בחודש הבא בארץ

תאריך: 22/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: מאור הד  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המחזור ה-11 של ליגת העל לגברים שוחק היום באופן חלקי. הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו ניצחה את הפועל קריית אתא 0:3 ואילו אס"א בן גוריון באר שבע ניצחה את ק.ק תל אביב 0:3, שני המשחקים האחרים נדחו: משחקה של הוד השרון מול מכבי תל אביב נדחה עקב העובדה ששחקן הוד השרון התגלה כחולה קורונה ולא התקבלו תשובות על בדיקות הקורונה של שאר השחקנים עד הערב. המשחק של עיילבון נגד כפר סבא נדחה עקב העובדה ששחקני כפר סבא שיחקו מול הוד השרון בשבוע שעבר, הליגה יוצאת לפגרה, על הפרק משחקי מוקדמות גביע אירופה שיתקיימו בחודש הבא בארץ
המחזור ה-11 של ליגת העל לגברים שוחק היום באופן חלקי. הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו ניצחה את הפועל קריית אתא 0:3 ואילו אסא בן גוריון באר שבע ניצחה את ק.ק תל אביב 0:3, שני המשחקים האחרים נדחו: משחקה של הוד השרון מול מכבי תל אביב נדחה עקב העובדה ששחקן מהוד השרון התגלה כחולה קורונה ולא התקבלו תשובות על הבדיקות של שאר השחקנים עד הערב. המשחק של עיילבון נגד כפר סבא נדחה  עקב העובדה ששחקני כפר סבא שיחקו מול הוד השרון בשבוע שעבר.

 הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו – הפועל קריית אתא 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
מטה אשר כבר עם ניצחון רביעי רצוף והיא נראית פשוט מצוין רגע לפני הפגרה. המערכה הראשונה הייתה צמודה אבל משם חניכיו של נועם כץ לקחו את המושכות לידיים וברחו לניצחון קל במערכה השנייה, גם המערכה השלישית הייתה שקולה, אבל בסופו של דבר מטה אשר  ניצחה את ההתמודדות כולה.
זרקו קיזיק שחקנה הבוסני החדש של מטה אשר: "הניצחון מאוד חשוב עבורנו, נעלה למעלה בטבלה, ואנחנו מקווים להמשיך ביכולת הזו, אני רוצה לאחל לכל מי שחוגג  - שנה טובה וכריסמס שמח וכמובן בריאות טובה לכולם"
אבי הולצמן: מאמן קריית אתא "זה היה משחק קשה, מטה אשר בכושר טוב, החבר'ה שלנו נלחמו, אני מבסוט שהפעם לא התקפלנו, שתי מערכות היינו שקולים איתם עד הנקודות האחרונות, אבל נכון לעכשיו הם יותר טובים מאיתנו עם הגובה, הניסיון והמהירות. אבל הכיוון שלנו חיובי, אנחנו יוצאים לפגרה ונתכונן חזק למשחק מול המעפיל".   
קיווין פויר (85% בקבלה, 68% בהתקפה, חסימה ו-4 אייסים) הוביל את הפועל "גליל" מטה אשר עכו עם  18 נקודות, אחריו עידו דוד (59% בהתקפה, חסימה ו-2 אייסים) וסטס נביאדומסקי (86% בקבלה, 61% בהתקפה, 2 חסימות) עם 13 נקודות כ"א. הקבוצה סיימה עם 90%  בקבלה, ו-63% בהתקפה. 9 חסימות, 6 אייסים וביצעו 14 טעויות במשחק.
אנדריי וסלינקו (70% בקבלה, 58% בהתקפה, חסימה ו-2 אייסים) הוביל את הפועל עירוני קריית אתא עם 14 נקודות. הקבוצה סיימה עם 74% בקבלה, 41% בהתקפה. חסמו 4 כדורים, השיגו 4 אייסים וביצעו 19 טעויות במשחק.


"בא לשכונה בחור חדש" זארקו קיסיץ (משמאל) המוסר של הפועל מטה אשר מחזיר את מומנטום הנצחון לאלופה 

אסא בן גוריון באר שבע- ק.ק תל אביב 0:3 (16:25, 19:25, 17:25)
העניינים התחברו לאסא באר שבע היום והיא ניצחה את ק.ק תל אביב ושיפרה עמדות בחלק התחתון של הטבלה, ק.ק  עדיין מחפשת ניצחון במערכה ראשונה העונה.
ירון שוורץ מאמן אס"א ב"ש " ניצחון חשוב מאוד הערב, אנחנו עם הפנים לעבודה קשה במהלך הפגרה, השחקנים עם מוטיבציה גבוהה וניתן סיבוב שני חזק, זה לא ניצחון האחרון שלנו העונה"
עבור אסא בן גוריון באר שבע: אחמד שרקיה (67% בקבלה, 57% בהתקפה) ויואב קרוואני (80% בקבלה, 40% בהתקפה, חסימה אחת) הובילו את הקבוצה עם 8 ו-7 נקודות בהתאמה. הקבוצה סיימה עם 71% בקבלה ו-45% בהתקפה. חסמו 2 כדורים, השיגו אייס אחד וביצעו 17 טעויות במשחק.
עמית מור (25% בהתקפה ו-2 אייסים) הוביל את בק.ק. תל אביב עם 7 נקודות. הקבוצה סיימה עם 52% בקבלה, ו-31% בהתקפה. 3 חסימות, 2 אייסים, וביצעו 15 טעויות במשחק.

כאמור הליגה יוצאת לפגרה של חודש, משחקי המחזור הבא יתחדשו ב-23 בינואר כאשר בתווך בין ה- 12- 17 בינואר יתקיים הטורניר היוקרתי של מוקדמות אליפות אירופה לגברים בישראל. הנבחרת תארח את יריבותיה מאוסטריה ובולגריה באולם אנרבוקס, היכל  הפייס החדש בחדרה, כל משחקי נבחרת ישראל ישודרו בשידור ישיר בערוץ הספורטבמחזור הבא לאחר הפגרה: הפועל עירוני קריית אתא תארח את הפועל המעפיל/ מנשה / עמק חפר, מכבי מוסינזון הוד השרון תתמודד מול אסא בן גוריון באר שבע, ק.ק ת לאביב תארח את הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו ובמשחק האחרון ישחקו מ.ס עיילבון מול מכבי תל אביב.
 
 
תגובות